• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
מיתוג חדש
ספרייה
ילדי שדרות בגן שעשועים
שדרות מקום למחשבה

עיריית שדרות - עמוד הבית

עובדי עיריית שדרות הרימו כוסית לפסח

עובדי עיריית שדרות הרימו כוסית לפסח

עובדי עיריית שדרות, המתנ"ס העירוני והחברה הכלכלית, נפגשו השבוע במתנ"ס העירוני להרמת כוסית המסורתית לפסח. השנה התווסף לאירוע הרגיל גם טקס מרגש כהוקרה לפורשים מהעירייה בשנים האחרונות. העובדים נהנו מהופעתו של אמן הטלפתיה גידי ליבנה וזכו לראות סרט עם ברכות שהם עצמם הקליטו.

 

ביום שלישי התמלאה רחבת המתנ"ס העירוני במאות עובדי עיריית שדרות ושלוחותיה – המתנ"ס העירוני והחברה הכלכלית – שהגיעו להרמת כוסית חגיגית לחג הפסח. מדובר כבר במסורת אותה הנהיג ראש העיר, אלון דוידי, לקיים אירוע גדול ומיוחד עבור העובדים אשר במהלך כל השנה עובדים קשה ובמרץ למען תושבי העיר.

האירוע נפתח בסרט בו בירכו מנהלים ועובדים בעירייה את כלל העובדים ואת תושבי העיר בברכת חג פסח כשר ושמח. ההפתעה חיכתה בסוף הסרט, אז צפו העובדים ב"מאחורי הקלעים" (הפספוסים) של צילומי הסרט, עליו עמלו אנשי המתנ"ס, בראשה של המנהלת לימור כהן, ואתי ברגיל מהמינהלות.

מנכ"ל העירייה, טל טורן, היה ראשון המברכים. "חג פסח הוא גם חג האביב ואביב מסמל פריחה ובדיוק בעונה זו אנו רואים גם את הפריחה כאן בשדרות עם תנופת הבנייה האדירה, הגינון, הניקיון וכל מה שמתלווה לכך", אמר טורן.

ראש העירייה, אלון דוידי, אמר לעובדים: "אני אוהב אתכם עובדים יקרים. בלעדיכם לא היינו יכולים לעשות את כל מה שאנחנו עושים בעיר הזאת למען התושבים היקרים שלנו. אנחנו כל הזמן מעלים את הרמה ואנחנו כל פעם עולים במדרגה וזה קשה, אבל יש לנו אתגרים רבים ויש לנו תושבים שמגיע להם הכל. אני מאחל לכם ולבני משפחותיכם חג כשר ושמח".

כאמור, האירוע במתנ"ס היה גם אירוע הוקרה ל-24 פורשים ופורשות שעזבו את העירייה בשנים האחרונות. להם אמר דוידי: "יש בפרישה דברים טובים, זמן להשלים עם המשפחה וזמן לתחביבים שלכם. יש לכם פעילויות רבות לצאת אליהן ואנחנו איתכם כל הזמן".

בתום דבריו עלו הפורשים לבמה וקיבלו תעודת הוקרה מהעירייה ושי לחג. באירוע נכחו חברי סגני ראש העיר, חברי המועצה העיר, יו"ר המועצה הדתית, הרב אורן מלכה וכמובן  כל העובדים.

בחלק האומנותי הופיע אמן הטלפתיה, גידי ליבנה, שהיפנט את העובדים בקריאת מחשבותיהם. בין הנסיינים היה אף ראש העיר בעצמו.

יום שטוף השמש איפשר את המפגש ברחבת המתנ"ס ולאחר מכן גם את ארוחת הצהרים, אותה הנעים זילו (יהודה גוזלן).

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
דלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיוני
דלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה משל"ט דרום - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפים
דלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
דבר ראש העיר
דלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

ראש העיר
 אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות המקומית קרא עוד
צור קשר
דלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד