• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
מיתוג חדש
ספרייה
ילדי שדרות בגן שעשועים
שדרות מקום למחשבה

עיריית שדרות - עמוד הבית

שדרות חגגה את המימונה

שדרות חגגה את המימונה

 

מאות מתושבי שדרות הגיעו לחגיגות המימונה במתנ"ס העירוני, בהם כיכבו זה לצד זה הזמר חיים אוליאל ולצידו בנו בן השנה ועשרה חודשים, עומר. ראש העיר, אלון דוידי, אירח את שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן.

חגיגות המימונה המסורתיות לא פסחו על שדרות. החג, שהחל בעדה המרוקאית וברבות השנים התרחב לשאר עם ישראל, החל ביום שני בערב, עם סיומו של שביעי של פסח. בתים רבים בעיר פתחו את דלתות ביתם והמונים הגיעו לחגוג, לשמוח ולרקוד לצלילי השירים המרוקאים וכמובן לאכול מופלטה ושלל מתוקים. ראש העיר, אלון דוידי, התארח בבתים רבים בעיר, שמח לפגוש את התושבים והתושבות ולשמוח יחד איתם.

למחרת, איסרו חג, נערך במתנ"ס העירוני האירוע המרכזי של העיר לציון חגיגות המימונה. שר הכלכלה והתעשייה, ח"כ אלי כהן, התארח באירוע עם ראש העיר ויחד הם התקבלו בשירים ובמחיאות כפיים.

באירוע נכחו מ"מ וסגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה, וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה, מרק איפראימוב.

"כיף לראות כאן את כולם יחד, שמחים וחוגגים", אמר באירוע ראש העיר, אלון דוידי. "המימונה זה חג מאחד ושדרות היא עיר של מגוון תרבויות ועדות ולי, כראש עיר, זו זכות לקחת חלק באירועים מסוג זה עם תושבי העיר הנפלאים".

השר כהן אמר לנוכחים: "זו פעם שנייה בחודש שאני מגיע לשדרות ולא סתם, פשוט התאהבתי בעיר. אני שמח לראות את שדרות המתפתחת והמתקדמת בזכות ראש העיר שלכם, אלון דוידי, ושאר העוסקים במלאכה. כשתראו את המשאבים הרבים שמגיעים לעיר, תבינו כמה פרויקטים חדשים עוד תראו בעיר".

האמן המרכזי שהופיע היה חיים אוליאל, בן שדרות, שהופיע עם להקתו בשירים מרוקאים רבים. הפתעת הערב הייתה בנו הקטן של אוליאל, עומר בן השנה ועשרה חודשים, שהועלה על-ידי משפחתו לבמה כשהוא לבוש בבגד מסורתי ומחזיק בגיטרה מותאמת לגילו. עומר הצטרף לאביו חיים בשירה ועל-אף גילו הצעיר, היה ניתן להבחין כי מכיר היטב את השירים.

בערב הופיעו גם בבר מאילת עם סטנדאפ מרוקאי, הפייטן חיים אלון בפיוטים מבית אבא והכנר והזמר, מקסים משעלי. כמובן שמימונה אמיתית לא יכולה לחסוך באוכל מתוק וטעים ואכן השולחנות היו מלאים בכל טוב.שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
דלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיוני
דלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה משל"ט דרום - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפים
דלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
דבר ראש העיר
דלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

ראש העיר
 אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות המקומית קרא עוד
צור קשר
דלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד