• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
מיתוג חדש
ספרייה
ילדי שדרות בגן שעשועים
שדרות מקום למחשבה
שומרים על שיח נקי ברשת
שדרות מקום למחשבה

עיריית שדרות - עמוד הבית

200 מלגות לסטודנטים

200 מלגות לסטודנטים בשדרות

 

בעיריית שדרות נערכים לכנס המלגות השנתי שיתקיים ביום שני הקרוב, בו יחולקו מאות מלגות לבני העיר. דוידי: "לכל סטודנט בשדרות מגיעה השכלה טובה, המתקיימת לצד השקעה חברתית".

 

בעוד מספר ימים, ביום שני, ה-18 בספטמבר, יתקיים במתנ"ס החדש בשדרות כנס המלגות העירוני, במהלכו יזכו 200 סטודנטים בני העיר למלגות בסך עשרות אלפי שקלים.

שדרות מיתגה את עצמה לפני למעלה משנה כ"מקום למחשבה", עיר של למידה, עיר לומדת ומלמדת, עיר של השכלה גבוהה, המשלבת גם עשייה חברתית.

אחד הנושאים המשמעותיים ביותר שראש העיר, אלון דוידי, חרט על דגלו בשנים האחרונות הוא מתן מענה בכל הקשור להשכלה גבוהה - לסטודנטים המתגוררים בשדרות בכלל ולצעירים תושבי המקום בפרט. אין ספק שעידוד אמיתי לצעירים המעוניינים להיכנס ללימודים באקדמיה, בא לידי ביטוי בצורה של מלגות ראויות ותגמול הולם לסטודנטים, שכתוצאה מכך יכולים להשקיע שעות רבות במעורבות חברתית ובתרומה לקהילה.

כאמור, ביום שני יתקיים טקס המלגות העירוני במתנ"ס שדרות. האירוע המסכם הוא אקורד הסיום של שנת תשע"ז, כמחווה והוקרה לכ-200 סטודנטים שלקחו חלק במסגרת המלגה העירונית לשנה זו. 120 מתוכם הם תושבי העיר שפעילים בפרויקט פר"ח (פרויקט חונכות), השותף העיקרי והחשוב של עיריית שדרות. 90 מתוכם פעילים עם ילדים בבתי הספר בשדרות, וה-30 הנותרים הם תושבי שדרות שלומדים ומתנדבים מחוץ לעיר. הסטודנטים המקומיים מרוויחים מלגה שמסייעת להם ללימודים, והעיר שדרות זוכה לעשייה מדהימה של אותם צעירים שמחזקים את התושבים, כך שהרווח הוא כפול לשני הצדדים.

כ-80 סטודנטים נוספים מתגוררים בשדרות במהלך הלימודים, ומבצעים את  ההתנדבות שלהם במסגרות השונות. עיריית שדרות, בשיתוף עם קרנות מפעל הפיס ומגבית קנדה, שמות דגש על מבחר גופים ועמותות, על מנת להגיע למגוון רחב של אוכלוסיות. מלבד העבודה עם פר"ח, עיריית שדרות משתפת פעולה עם המלגה של "לגעת ברוח", ועם ה"יחידה למעורבות חברתית בספיר", שכוללת יותר משלושים פרויקטים שונים. במבט כולל, מדובר על יותר מ-30,000 שעות של עשייה והרתמות למען הקהילה.

מוביל קרן המלגות העירוני, רוברט יושבייב: "מרגש אותי כל פעם מחדש לסכם שנה ולראות איך גם הסטודנטים וגם התושבים נהנים פעם אחר פעם מהמיזם האדיר הזה. אנימקווה שאנחנו נזכה להמשיך ולתת ככה כל הזמן, ורק להתעצם יותר משנה לשנה. תודה לעיריית שדרות בכלל, ולראש העיר אלון דוידי בפרט על האפשרות לחלום ולעשות בגדול".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, אמר:  "זוהי שדרות, עיר למדה, לומדת ומלמדת, עיר בה לכל סטודנט מגיעה השכלה וכמה משמעותית השכלה זאת כאשר היא מתקיימת לצד השקעה חברתית. אין גאה ממני כי גם השנה אנו מצליחים לדאוג לציבור הסטודנטים היקר בעיר על ידי מלגות מכובדות ביותר ובדרך זו גם ליהנות מתרומתם הרבה לקהילה שלנו. אני מאחל לכלל הסטודנטים שנה אקדמאית מוצלחת, מועילה ופורייה. אנחנו מאמינים בכם". 

כל סטודנט המעוניין במלגה, יכול להיכנס לאתר העירייה ולהירשם.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
דלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיוני
דלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפים
דלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
דבר ראש העיר
דלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

ראש העיר
אני שמח שבחרתם לבקר באתר של העיר שדרות, המציע מידע אודות הנעשה בעיר, דרכי התקשרות לעירייה ולזרועותיה. באתר  תוכלו  להתעדכן בתנופת הפיתוח בעיר בכל תחומי החיים. קרא עוד
צור קשר
דלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד