• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
מיתוג חדש
ספרייה
ילדי שדרות בגן שעשועים
שדרות מקום למחשבה
שומרים על שיח נקי ברשת
שדרות מקום למחשבה

עיריית שדרות - עמוד הבית

עובדת עיריית – מצטיינת מחוזית

עובדת עיריית שדרות – מצטיינת מחוזית

מנהלת היחידה לקידום נוער בעיריית שדרות, יפה מלסה, זכתה השבוע באות הצטיינות מחוזית בטקס במעמד כלל היחידות במחוז דרום וכן מנהלי חינוך מכל הארץ.

את העובדה שהחינוך בראש סדר העדיפויות של העירייה כולם מכירים. מה שפחות ידוע לרבים מתושבי העיר הוא פעילותה החינוכית של היחידה לקידום נוער שפועלת תחת אגף החינוך. השבוע עלתה לכותרות העירוניות היחידה לקידום נוער, לאחר שמנהלת היחידה, יפה מלסה, קיבלה אות הצטיינות מחוזית.

היחידה לקידום נוער נחשבת מסגרת למידה בדיוק כמו כל בית ספר, רק שצורת הלמידה בה שונה ומותאמת בדגש רב יותר לצרכי התלמידים. בנוסף, מסופקת לכל תלמיד מעטפת אישית המסייעת לו בתהליך הלמידה בפן החברתי, הרגשי, המשפחתי וכמובן הלימודי. 

היחידה לקידום נוער בשדרות פועלת מזה כשנה תחת אגף החינוך והיא עשתה כברת דרך משמעותית ביותר בתקופה האחרונה. מלבד הקמת היחידה במבנה עצמאי, שסיפק לא מעט אתגרים ומאמצים עד לחנוכת מבנה מאובזר ומחודש המתאים ללמידה, נעשה תהליך לגיבוש צוות עובדים והרחבת פעילות היחידה בתחומי הלמידה, ההתנדבות, התעסוקה וגיוס/שירות משמעותי. זאת, במקביל למאמצי הסיוע הנרחבים שמוענקים לכל תלמיד ותלמידה כדבר שבשגרה. כל אלו לא מנעו את ההישגיות הגבוהה לתלמידים במסלולי הלמידה השונים ובתחומי העשייה הנלווים לכל תלמיד לפי גילו ויכולותיו.

רק לשם דוגמה, בסיכום השנה הצליחה היחידה למלא ואף לעקוף את כל היעדים שהציבו בתוכנית העבודה השנתית שלה, זאת אומרת יותר תעודות בגרות, יותר יחידות לימוד, יותר שנות לימוד ויותר תלמידים בכל מסלול.

מנהלת היחידה לקידום נוער, יפה מלסה, אמרה בהתרגשות: "אני שמחה וגאה מאוד על האות הזה, אבל חשוב לזכור שהוא מוענק לכל היחידה וההצלחה היא של כולם. ההצלחה אינה רק של איש אחד, אלא של כל צוות קידום הנוער, החל מרכזת ההשכלה של תוכנית היל"ה (לימודי בגרויות ושנות לימוד), צוות המדריכים המסור שעובד סביב השעון יד ביד בליווי הנוער ביחידה ועד לצוות המורים המגוון שמשקיע בכל תלמיד מעל ומעבר על מנת להפיק ממנו את המרב". עוד אמרה מלסה: "חשוב לי מאוד להודות לראש העיר, אלון דוידי, ולסגנו, אלעד קלימי, שהובילו ותמכו בכל הדרוש, הן בשיפוץ המבנה והן בתקני כוח האדם, למרים ששי, מנהלת אגף החינוך, שליוותה את התהליכים וההתחדשות של יחידת הקידום וכן לעובדי יחידת הקב"סים העירונית שהינה גורם עבודה צמוד בכל הקשור לפעילות היחידה ולמתכלל העירוני לנוער בסיכון, יוסף רחימוב".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "יפה משמשת דוגמא חיה למסירות עבור כל תלמיד ותלמיד ולהשקעה  ללא גבולות מבלי לוותר על אף נער ונערה. ישר כח גדול לכל צוות קידום נוער על הובלת התלמידים להישגים משמעותיים ולהצלחה".

ראש העיר, אלון דוידי, הודה ליפה על עבודתה המסורה ואמר: "יפה ישר כוח על עבודתך המסורה והובלת היחידה להישגים משמעותיים. עובדים ועובדות כמוך מסבים לעיר גאווה רבה ואני מברך על כך שאלה האנשים שמשרתים את תושבי שדרות היקרים. המשיכי להוביל את היחידה במסירות ובהצטיינות למען בני הנוער שלנו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
דלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיוני
דלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפים
דלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
דבר ראש העיר
דלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

ראש העיר
אני שמח שבחרתם לבקר באתר של העיר שדרות, המציע מידע אודות הנעשה בעיר, דרכי התקשרות לעירייה ולזרועותיה. באתר  תוכלו  להתעדכן בתנופת הפיתוח בעיר בכל תחומי החיים. קרא עוד
צור קשר
דלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד