סליידר כתבותדלג על סליידר כתבות
לטופס הרשמה

לטופס הרשמה

הורים יקרים, שמחים להודיעכם על מועדי רישום ילדים לגנים לכיתות א' לשנה"ל תשע"ט להרשמה: ...

קרא עוד >
הארכת מוקד
פרטים הודעה אישור תושב
ספרייה
ילדי שדרות בגן שעשועים

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

המסחר בשדרות מתפתח: 3 מרכזים חדשים

המסחר בשדרות מתפתח: 3 מרכזים חדשים

 

בשורה גדולה לתושבי שדרות: העירייה פועלת להקמת שלושה מרכזים מסחריים בשכונות הכרמים, האחוזה ונאות יצחק רבין. כחלק מהתפתחותה של העיר, פעל ראש העירייה, אלון דוידי, מול רשות מקרקעי ישראל להוצאת מגרשי המסחר לשיווק. "העיר בתנופת פיתוח עצומה ועלינו לתת מענים בכלל התחומים", אמר דוידי.

 

התפתחות נוספת של העיר שדרות והפעם בתחום המסחרי. לאחר הקמתו של מרכז הקניות "מול 7" בכניסה המערבית של העיר ושיפוצם המתוכנן של שני המרכזיים המסחריים הקיימים בעיר, מגיעה השבוע בשורה נוספת מכיוונה של עיריית שדרות. העירייה ביקשה מרשות מקרקעי ישראל להוציא לשיווק מגרשים המיועדים למרכזים מסחריים בשלוש שכונות בעיר – שכונת נאות יצחק רבין, שכונת האחוזה (בבנייה) ושכונת הכרמים.

בעיר שדרות מתגוררים כיום, לפי נתוני משרד הפנים, כ-27,000 תושבים. בעיר ישנו מרכז מסחרי ותיק מאוד, ליד בניין העירייה, שלפי תכניות העירייה וחזונו של ראש העירייה, אלון דוידי, צפוי לעבור שיפוץ בכל הרבדים, כולל בחזיתות בתי העסק, במבואה, בכיכר הסמוכה לעירייה, בתאורה, בגינון ובאלמנטים שונים והכל בעלות של מיליוני שקלים. המרכז יקבל עיצוב חדשני, יתווספו כ-160 מקומות חניה בחניוני הדואר וההסתדרות, וכן לאורך רחובות צה"ל, אהבת ישראל וההסתדרות עם כ-70 מקומות חניה נוספים, מה שיאפשר גישה נוחה ורבה יותר של תושבים ואורחים למרכז. קולנוע חן יהפוך להיכל מופעים עירוני שימשוך אליו קהל רב, המרכז יהיה מואר, מזמין ונגיש והכל בשיתוף בעלי העסקים.

גם המרכז המסחרי הסמוך לשוק העירוני צפוי לעבור שיפוץ ושדרוג לטובת בעלי העסקים במקום והלקוחות מקבלי השירותים.

לאור גידולה הצפוי של העיר והכפלתה בשנים הקרובות, נולד צורך אמיתי בהוספת בתי עסק בתחומים השונים שיאפשרו לתת מענה ראוי לכל תושב ותושבת בעיר מבלי שיצטרכו לצאת לערים אחרות. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, גיבש תכנית מסודרת מול רשות מקרקעי ישראל להקמתם של שלושה מרכזים מסחריים בעיר בשלוש שכונות – נאות יצחק רבין, שכונת האחוזה ושכונת הכרמים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר שדרות נמצאת בתנופת פיתוח עצומה וזאת בכלל תחומי החיים. שיפוץ המרכז המסחרי הינו פועל יוצא להתחייבותי לקיום שיפור משמעותי בחזות העיר שדרות. בנוסף לשיפוץ המרכז, אנחנו פועלים להקמת מרכזים מסחריים נוספים כדי לענות על הביקוש של התושבים ואורחיה של העיר". עוד הוסיף דוידי: "נמשיך לעשות לילות כימים, כדי לשמר את המגמה החיובית של ההתחדשות והבנייה בכל חלקי העיר, זאת לצד טיפוח השכונות הוותיקות, לרווחת התושבים היקרים שלנו ולמענם".

 

 צילומים: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • קורס פסיכומטרי מוזל לתושבי שדרות

 • סגירת כביש 232 לרחוב הבנים 14-15.1.18

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • הודעה לתושבים - סגירת כביש

 • אתר פיקוד העורף לילדים

 • סינמטק שדרות בית לתרבות הקולנוע

 • הודעה על קבלת קהל

 • פרוייקט ישראל נגלית לעין על ההיסטוריה של העיר שדרות

 • התנהגות נכונה ברעידת אדמה

 • עצות מעשיות להורים

  לאור האירועים הביטחוניים, מצורפים מספר המלצות להורים להתמודדות עם הילדים: בשעת חירום/מתח בטחוני, תחושות חוסר האונים והפחד של הילד עלולה להוביל לתגובות פחד, התנהגות אלימה, היצמדות להורים, מיחושים גופניים, חלומות רעים ואף הרטבה במיטה, אצל ילדים שכבר נגמלו מכך ועוד. אנו מציעים לאמץ שני כללים מחייבים שנכונים לכל הילדים בכל הגילאים. 1. לא מסתירים 2. לא מציפים. אתם, ההורים מהווים את המקור החשוב ביותר להתמודדות ילדכם בעתות משבר. למעשה, רוב הילדים יתאוששו ממשבר ללא עזרה מקצועית, בסיועם של הקרובים אליהם. בשל כך, חשוב שתהיו קשובים לסימני מצוקה של הילד ותעניקו לו תמיכה וביטחון. להלן מספר עצות מעשיות אשר יעזרו לכם ולילדכם להתמודד: • תנו להם את תשומת הלב שהם זקוקים לה- הקשיבו לילד, עודדו אותו לספר מה הוא חש. גלו הבנה והזדהות והסבירו לו שתגובותיו נורמאליות למצב "לא נורמאלי". העבירו מסר כי אתם לצידם ו"שביחד נתגבר". • נסו לשמור על שגרה- השגרה מקנה לילדים ביטחון. הקפידו לשמור על הרגלים קבועים, זמני ארוחות ושינה. • הגבילו את חשיפת הילדים למהדורות החדשות - הימנעו מחשיפת יתר של הילד לשידורים חיים וקשים של האירוע. הדבר חשוב במיוחד בגילאי גן ובי"ס היסודי. • התאימו את המידע לרמת הבנתו של הילד - ספרו להם רק את האמת ומבלי להרחיב בפרטים. עודף מידע עלול לבלבל ילדים ולגרום לפחד ולחוסר בטחון. • היו מודעים לתגובות שלכם לאירוע – ילדים לומדים כיצד להגיב למצב, על ידי צפייה במבוגרים בסביבתם . נסו לשדר רוגע. • יש לזכור גם את הצורך שלכם כהורים בתחזוקה אישית- לקבל תמיכה ולחלוק את הדאגה ואת דרכי ההתמודדות. אל תהססו לפנות לעזרה- אנחנו כאן בשבילכם!

מוקד 106 לשירותכםדלג על מוקד 106 לשירותכם

מוקד 106 לשירותכם

 
לפניות למוקד העירוני

תושבי העיר מחייגים: 106

או במספר החדש: 8516*

וגם בטלפונים:

08-6610991

08-6613110

08-6898565

 

פקס: 08-6893512

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד