סליידר כתבותדלג על סליידר כתבות
שדרות חוגגת עצמאות תשע"ח - 2018

שדרות חוגגת עצמאות תשע"ח - 2018

חגיגות ה-70 שנה למדינת ישראל יורגשו במלוא העוצמה גם בעיר שדרות. כל האירועים בפנים!

קרא עוד >
עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור

ביום א', 22.04.18 בין השעות 05:00-22:00 ( מהשעה עשר בלילה ועד לשעה חמש לפנות בוקר ) יחסמו הכבישים לבאים מכיכר המתנ"ס, מצומת "המגנים" רח' ברלב ועד "כיכר קריספל" רח' בורוכב. לבאים מכיכר "סופר אמונה" על דרך ברלב, תהיה פנייה ימינה בלבד לרח' בורוכב, לצורך טיפול בתשתיות. מודים לכם על ההבנה ומצטערים על אי הנוחות. אגף לשירות התושב

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נחנכה דרך הרב יורם אברג'ל בשדרות

נחנכה דרך הרב יורם אברג'ל בשדרות

בהשתתפותם של אישי ציבור, רבנים, בני משפחת הרב אברג'ל ותושבי העיר, הוסר הלוט מעל השלט הנושא את שמו של הרב זצ"ל. אלון דוידי: "הרב יורם הוא סמל לצניעות, ענווה ואהבת ישראל אמיתית. זכתה העיר שדרות ששמו של הרב מתנוסס בה".

 

בשעות הצהריים של יום שני התקיים טקס קריאת דרך הרב יורם אברג'ל. הרחוב ממוקם על-יד האצטדיון החדש בפינת דרך העלייה. התרגשות רבה אחזה בקרב תושבי העיר לרגל המעמד המרגש של קריאת שם דרך מרכזית בעיר על שמו של הרב שהיה אהוב ונערץ בקרב התושבים.

את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש העיר אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ויו"ר וועדת השמות, יהודית אוליאל מלכה, סגני ראש העיר, אלעד קלימי ומיכאל אמסלם, בני משפחת הרב, בניו ואחיו, הרב משה זאב פיזם, שליח חב"ד בשדרות, הרב צבי חורי, ראש מוסדות הבעש"ט, הרב ישראל מאיר שלום, ראש ישיבת היכל אליהו, הרב שמעון ביטון, רב המרכז לצעירים "ברכת יצחק", רבני קהילות מבתי הכנסת בעיר וקהל שהגיע לכבד את המעמד.

ראש העיר, אלון דוידי, שפתח את הטקס, דיבר בשבחו של הרב יורם: "כולנו הכרנו את הרב יורם. כל אחד בצורה כזו או אחרת. יש שהיו משתתפים בשיעורים. יש שהיו מבאי ביתו ועצותיו של הרב היו להם למשענת ותושייה בחייהם, כל אחד הכיר את הרב בדרכו שלו. אני זכיתי מילדותי לשמוע את שיעוריו ולראות מקרוב את הסבלנות שלו לציבור, לשמוע, להקשיב ולעודד את שומעי לקחו, הרב יורם הוא סמל לצניעות, ענווה ואהבת ישראל אמיתית. זכתה העיר שדרות ששמו של הרב מתנוסס בה בגאווה".

בנו וממשיך דרכו, הרב חיים יוסף אברג'ל, סיפר על תחילת דרכו לאחר נישואיו כשאביו שלח אותו לשדרות לפתוח כולל בבית הכנסת של הרב יוסף מבורך ובמשך כמה שנים הכולל המשיך להתקיים בשדרות עד שהרב חזר לנתיבות. עוד הוסיף בדבריו, כשההתרגשות ניכרת על פניו, שמשפחתו של הרב חיים יוסף מודה לעירייה ולעומד בראשה על המחשבה הטובה להוקיר את זכרו של הרב יורם זצ"ל בשדרות, העיר שבה הרב יורם התחיל למעשה את לימודיו לפני קרוב ל-40 שנים. הרב בירך את דוידי "שיאריך ימים על ממלכתו ושיעלה מעלה מעלה" כלשונו. כמו כן הודה הרב חיים יוסף למ"מ ראש העיר ויו"ר וועדת השמות, יהודית אוליאל מלכה, והדגיש בדבריו את תודת המשפחה לגב' אוליאל.

הרב משה זאב פיזם דיבר על דמותו המרתקת של הרב יורם "בסגנון המיוחד של הנהגת קהילתו ובהרבצת התורה בשיעורים שהיה מוסר בכל רחבי הארץ ועם כל זאת התמיד הרב יורם בפעילות חסד ענפה שלא פוסקת גם לאחר פטירתו. תורתו של הרב יורם ממשיכה להתקיים ביתר שאת, הן בלימוד התורה במוסדות שלו והן בספריו שמופצים בכל קצוות תבל".

הרב צבי חורי שהוא מתלמידי הרב יורם דיבר על הדרך המיוחדת שהרב יורם הנחיל לתלמידיו. "אנחנו צריכים להבין שהרב יורם זצ"ל היה עסוק בלימודו, בהנהגת מוסדות תורה בכל רחבי הארץ ועם כל זאת הוא הקפיד לתת יחס חם לכל אחד ואחד שהגיע אליו", אמר, "הן בעצות, הן בהכוונה רוחנית והן בסיוע כלכלי בלי הבדלים ובלי אפליות. על תלמידיו ומעריציו ניתן למנות אנשים מכל הגוונים ומכל הזרמים. הרב יורם שאהב כל אחד, אם שמע שלמישהו יש בעיה או צרה, לא הסתפק בלברך אותו ושלוח אותו לדרכו אלא הוא בעצמו הקפיד להזכיר את השמות לברכה ולהתפלל עד שהישועה הגיעה. ורבים נושעו בתפילותיו, זו זכות גדולה לעיר שדרות ולעומד בראשה אלון דוידי שעשה מעשה והנציח את הרב בצורה מכובדת".

בסיום טקס הסרת הלוט, על רקע העגורנים והמנופים שניצבים במתחמי הבנייה, סיכם ראש העיר את האירוע: "מדהים לראות את ההתפתחות של העיר שדרות שנבנית ומתרחבת. הכביש הזה "דרך הרב יורם אברג'ל", יחבר את השכונות הצפוניות לשדרות הוותיקה, וזוהי בעצם גם הייתה דמותו של הרב יורם לחבר בין הזרמים בעם ולאחד את כולם".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סגירת כבישים 22.04-20.05.

  בשל עבודות להחלפת תשתיות המים והביוב בדרך מנחם בגין, ייסגר לתנועת כלי-רכב רח' מנחם בגין בין "כיכר גנדי" לבין "כיכר בגין" , בתאריכים 22.04.18- 20.05.18. חלופת הנסיעה תהיה בכביש המקביל שיהפוך לדו-סטרי. קווי התחבורה הציבורית יפעלו כרגיל

 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • סגירת כביש בתאריכים: 28.2 ו 1.3

  תושבים יקרים, בתאריכים ה28.2 ו 1.3, עקב עבודות תשתית, ייחסם לתנועת רכבים רחוב יהושע בן נון, בין הרחובות מרים הנביאה למשה רבנו. החסימה היא בין השעה 08:30 בבוקר ל-17:30 אחר הצהריים. סליחה על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות. אגף לשירות התושב

 • סגירת משרדי העירייה- חג פורים

  ביום רביעי, י"ג אדר, 28.2.18, תענית אסתר וערב פורים, משרדי העירייה יסגרו בשעה 13:00 וביום חמישי, י"ד אדר, 1.3.18, חג פורים, משרדי העירייה יהיו סגורים. השירותים החיוניים יפעלו כסדרם. ניתן לפנות למוקד העירוני במספר 8516* חג פורים שמח!

 • סגירת כביש 26-27.2.18

  הודעה חשובה לציבור! מחר, יום שני, 26.02.18, ייחסם רחוב גולומב, מכיכר התופים עד כיכר העלייה בין השעה 09:00 בבוקר ל-12:00 בצהריים עקב עבודות טיפול בתשתיות. כמו כן, בתאריכים ה26-27.2.18 בין השעה 08:30 בבוקר ועד 17:30 בערב לא תתאפשר תנועת רכבים ברחוב יהושע בן נון, במקטע שבין רחוב יונה לרחוב מרים הנביאה. אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • הודעה חשובה לציבור- איסור כלי רכב כבד בעיר!

  החל ממחר (שישי) תחל אכיפת חניית נהגי כלי רכב כבד בשדרות לפי החוק, החל מהשעה 18:00 ועד השעה 6:00 בבוקר חל איסור חניית רכבים כבדים במשקל העולה על 6 טון. יחידת השיטור העירוני הונחתה ע"י מנכ"ל העירייה, לאכוף את החוק ויינתן קנס בסך 250 ₪ לכל נהג שיחנה בשטחה המוניציפאלי של העיר בשעות האסורות. אנא עזרו לנו לשמור על הבטיחות בכבישים, איכות חיים, שקט ואוויר נקי לכולנו!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד 106 לשירותכםדלג על מוקד 106 לשירותכם

מוקד 106 לשירותכם

 לפניותך למוקד העירוני

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד