סליידר כתבותדלג על סליידר כתבות
לתוכנית ומידע

לתוכנית ומידע

סיורים, מסעדות, אטרקציות וכיף בשדרות, בואו!

קרא עוד >
ילדי שדרות בגן שעשועים

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים שדרות פתח שנה עם מבנה חדש, מיתוג חדש וסדנאות מרתקות.

ביום שני האחרון התקיים במרכז הצעירים שדרות ערב פתיחת שנה חגיגי שבו נחשף המיתוג החדש, נחנך המבנה המחודש והתקיימו שלל פעילויות מהן נהנו כ-200 צעירים.

משהו טוב מאוד עובר על מרכז הצעירים שדרות. לאחר חודשים של שיפוץ המרכז ותהליך מיתוג מחדש, נחנך המבנה והמותג החדש – 'מרכז צעירים שדרות' בערב חגיגי ועתיר תוכן במעמד ראש העיר, אלון דוידי, נשיא מכללת ספיר, פרופ' עמרי ידלין, מ"מ ראש העיר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, חברי מועצה וכמובן מעל 200 צעירים שהשתתפו בשלוש סדנאות מרתקות. הערב הופק בשיתוף סטודנטיות מהמחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר שוודאי היה ניתן להבחין שצפוי להם עתיד בתחום.

"זה יום מרגש עבורנו ולא בגלל עצם המשרדים החדשים שעליהם בוודאי שצריך לברך", אמר מנהל מרכז הצעירים, יגאל ברכה, בפתח דבריו. "שיפוץ המשרדים מהווה עוד אבן דרך, סימן למציאות חדשה בעיר הזו. משהו שלא הורגלנו אליו שנים רבות. בשנים האחרונות אנחנו עדים להתרחבות ושיפור התנאים מתוך מקום של שפע, של תיעדוף רשותי אמיתי. הפתיחה היום, מסמנת את זה עבורנו יותר מהכל".

ברכה סיים את דבריו בתודה לעיריית שדרות ולעומד בראשה: "תודה לך על הנהגה מעוררת השראה שמאתגרת את המערכת בעומס של פרויקטים ותקציבי פעולה על פני מציאות של שרידות", אמר.

"מדובר ביום חג לצעירי העיר שדרות ויש כאן מאות כאלה", אמר ראש העיר, אלון דוידי. "כפי שהבטחתי, אנחנו משקיעים תקציבים רבים למען הנוער והצעירים ונמשיך להשקיע במרכז צעירים חדש, בהקמת מועדוני נוער ובאירועים לצעירים. המרכז שחנכנו היום הוא עוד צעד בדרך להקמת אגף נוער צעירים חדש בהשקעה חסרת תקדים מתוך חזון ואמונה שהם העתיד של שדרות".

את הסרט גזרו ראש העיר, מ"מ ראש העיר, מנכ"ל העירייה, טל טורן, חברת המועצה, חוה נחשונוב וברכה.

אחרי הטקס המרגש נפתחו במקביל שלוש סדנאות לצעירים שהיו מלאות עד אפס מקום. סדנת סטיילינג אופנתית לנשים בשיתוף פעולה עם חנות יד שנייה "שולה" התקיימה בהדרכתה של הסטייליסטית אולה בן-אבו, המשתתפות למדו על דרכים מיוחדות להתאמת הביגוד למבנה הגוף ושמעו על הטכניקות החדשות בתחום הסטיילינג. סדנת ריתמיקה ותיפוף בהנחיית בן שדרות המוכשר, מתי אוליאל, התקיימה בשיתוף פעולה עם קואופרטיב התרבות "תרבוש" באולם הסמוך ובנוסף, הרצאה לזוגות צעירים מבית "היועצים" התקיימה באולם המרכזי - המשתתפים בהרצאה למדו על מגוון ההזדמנויות בתחום הדיור בשדרות ואפשרויות המימון העומדות לרשותם.

במהלך הערב קיבלו הצעירים כרטיסיית הטבות מיוחדת המקנה להם הנחות ומבצעים בבתי עסק מקומיים.
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הפסקת מים יזומה ברחבי העיר

  לרגל חיבור תשתיות המים לשכונת המוסיקה שיתבצעו בלילה שבין 11.02-12.02.18 תתבצע הפסקת מים יזומה בין שעו 22:00-06:00 באזורים: יצחק רבין (מ'3), הנביאים (אתר חירום), נתן אלבז, יוספטל, סיני, הברוש, ניר עם, רמב"ם אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות

 • תרגיל צבאי ביום ראשון 4.2 בשדרות!

  ביום ראשון ה 4.2 מהשעה 05:00 ועד 12:00 יתקיים תרגיל צבאי בסביבות ובתוך העיר שדרות ליד מבנה בית הספר הישן עטרת אסתר ברחוב נתן אלבז תורגש תנועת כוחות צבא בעיר ובסביבתה. כוחות דימוי אויב יסתובבו עם מדים ואפודה זוהרת צהובה. התרגיל הינו חלק מגרף האימונים של צה"ל המתוכנן מראש

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • עצות מעשיות להורים

  לאור האירועים הביטחוניים, מצורפים מספר המלצות להורים להתמודדות עם הילדים: בשעת חירום/מתח בטחוני, תחושות חוסר האונים והפחד של הילד עלולה להוביל לתגובות פחד, התנהגות אלימה, היצמדות להורים, מיחושים גופניים, חלומות רעים ואף הרטבה במיטה, אצל ילדים שכבר נגמלו מכך ועוד. אנו מציעים לאמץ שני כללים מחייבים שנכונים לכל הילדים בכל הגילאים. 1. לא מסתירים 2. לא מציפים. אתם, ההורים מהווים את המקור החשוב ביותר להתמודדות ילדכם בעתות משבר. למעשה, רוב הילדים יתאוששו ממשבר ללא עזרה מקצועית, בסיועם של הקרובים אליהם. בשל כך, חשוב שתהיו קשובים לסימני מצוקה של הילד ותעניקו לו תמיכה וביטחון. להלן מספר עצות מעשיות אשר יעזרו לכם ולילדכם להתמודד: • תנו להם את תשומת הלב שהם זקוקים לה- הקשיבו לילד, עודדו אותו לספר מה הוא חש. גלו הבנה והזדהות והסבירו לו שתגובותיו נורמאליות למצב "לא נורמאלי". העבירו מסר כי אתם לצידם ו"שביחד נתגבר". • נסו לשמור על שגרה- השגרה מקנה לילדים ביטחון. הקפידו לשמור על הרגלים קבועים, זמני ארוחות ושינה. • הגבילו את חשיפת הילדים למהדורות החדשות - הימנעו מחשיפת יתר של הילד לשידורים חיים וקשים של האירוע. הדבר חשוב במיוחד בגילאי גן ובי"ס היסודי. • התאימו את המידע לרמת הבנתו של הילד - ספרו להם רק את האמת ומבלי להרחיב בפרטים. עודף מידע עלול לבלבל ילדים ולגרום לפחד ולחוסר בטחון. • היו מודעים לתגובות שלכם לאירוע – ילדים לומדים כיצד להגיב למצב, על ידי צפייה במבוגרים בסביבתם . נסו לשדר רוגע. • יש לזכור גם את הצורך שלכם כהורים בתחזוקה אישית- לקבל תמיכה ולחלוק את הדאגה ואת דרכי ההתמודדות. אל תהססו לפנות לעזרה- אנחנו כאן בשבילכם!

 • אתר פיקוד העורף לילדים

 • הודעה על קבלת קהל

 • סינמטק שדרות בית לתרבות הקולנוע

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • פרוייקט ישראל נגלית לעין על ההיסטוריה של העיר שדרות

 • התנהגות נכונה ברעידת אדמה

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד 106 לשירותכםדלג על מוקד 106 לשירותכם

מוקד 106 לשירותכם

 
לפניות למוקד העירוני

תושבי העיר מחייגים: 106

או במספר החדש: 8516*

וגם בטלפונים:

08-6610991

08-6613110

08-6898565

 

פקס: 08-6893512

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד