סליידר כתבותדלג על סליידר כתבות
שדרות חוגגת עצמאות תשע"ח - 2018

שדרות חוגגת עצמאות תשע"ח - 2018

חגיגות ה-70 שנה למדינת ישראל יורגשו במלוא העוצמה גם בעיר שדרות. כל האירועים בפנים!

קרא עוד >
עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור

ביום א', 22.04.18 בין השעות 05:00-22:00 ( מהשעה עשר בלילה ועד לשעה חמש לפנות בוקר ) יחסמו הכבישים לבאים מכיכר המתנ"ס, מצומת "המגנים" רח' ברלב ועד "כיכר קריספל" רח' בורוכב. לבאים מכיכר "סופר אמונה" על דרך ברלב, תהיה פנייה ימינה בלבד לרח' בורוכב, לצורך טיפול בתשתיות. מודים לכם על ההבנה ומצטערים על אי הנוחות. אגף לשירות התושב

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שבוע החינוך בשדרות

שבוע החינוך בשדרות

העיר שדרות נבחרה להיות חלק ממספר רשויות שהשתתפו בשבוע שעבר ב"שבוע פיס לחינוך". תלמידי "מדעים אלון" הגיעו יחד עם תלמידים משפרעם לביקור בכנסת והרשימו את חברי ועדת החינוך. מח"ט גבעתי הרצה בפני תלמידי המקיף הדתי. ראש העיר, אלון דוידי: "כעיר שחרטה על דגלה את תחום החינוך, זה טבעי שנשתתף בשבוע שבו תלמידינו מועשרים".

 

תלמידי בתי-הספר וגני הילדים בשדרות חוו בשבוע שעבר שבוע שלם של פעילויות ואירועים מיוחדים וכל זאת במסגרת "שבוע פיס לחינוך" שצוין במספר רשויות מקומיות ברחבי הארץ.

מערכת החינוך בשדרות הפכה לעוגן המשמעותי ביותר על סדר יומה של המנהיגות העירונית. ראיית הרצף החינוכי מלידה עד גיל בגרות מהווה את מנוף הצמיחה וגלגל התנופה של הקידמה החינוכית. שיתופי הפעולה בין הנהגת העיר, משרדי הממשלה והמגזר השלישי, מקיימים גישה של ערבות הדדית, המהווה כר להתפתחותן של תכניות פורצות דרך בתחומי הערכים הלאומיים והאוניברסליים, איכות סביבה, מנהיגות, מצוינות בתחומי האנגלית, השפה, המתמטיקה והפיזיקה. ההישגים במיצ"ב ובזכאות לבגרויות הם פירות ההשקעה שמשתקפת בעיצומו של תהליך מתמשך זה ומהווים מדד להצלחה בהשוואה להישגי המחוז וגם להישגים הארציים. גם נתוני הגיוס לצה"ל נוסקים בשנים אלו ומבטאים הם יותר מכל את תפוקות ההשקעה המתמשכת בחינוך הערכי והלימודי.

במסגרת השבוע, ראו תלמידי המקיף הכללי ע"ש גוטוירט את הסרט "פנתר שחור", בכיכובו של זאב רווח, סרט נוער סוחף ומרגש העוסק בפצע העדתי בחברה שלנו. ביום שני עלו תלמידי בית-ספר "מדעים אלון", עם צוות חינוכי מבית-הספר וכן מנהלת אגף החינוך, מרים ששי, למשכן הכנסת בירושלים. יחד איתם התארחו במשכן תלמידי בית-ספר "אליעין" משפרעם וביחד הם הציגו את תוצרי פרויקט לימוד החלל המשותף. התלמידים מקדמים זו שנה שלישית למידת חקר סביב סוגיות מדעיות. התלמידים הציגו בפני חברי ועדות המדע והטכנולוגיה וכן ועדת החינוך את החדשנות הטכנולוגית בשירות הערכים החברתיים, באמצעות המיזם הייחודי "סיסמה לכל תלמיד".

מדובר בלמידה והוראה משמעותית שחוצה גבולות גיאוגרפיים ואתניים, מקדמת למידת חקר בשיתוף, מתן הזדמנות שווה, שוויון מגדרי, פריצת חסמים חברתיים ודמוגרפיים, זמינות המידע והידע לנחלת הכלל, למידת עמיתים, גישור על פני פערים גיאוגרפיים ותרבות ובעיקר הנגשת עולמות ידע מרתקים כגון תזונה בחלל, טיפול בפסולת חלל, מציאות מדומה ועוד.

תלמידי כיתות ה'-ו' בית-ספר "גיל רבין" עברו סדנת הנבטה וכל ילד הרכיב לעצמו ערכת הנבטה ביתית. בנוסף, תלמידי "מדעים אלון" צפו במופע של ד"ר מולקולה, עורך קסמים מדעיים שזכה בפרס ראשון באירופה להצגות מדע לילדים.

תלמידי י"א-י"ב במקיף הדתי אמי"ת נהנו מהרצאתו של מפקד חטיבת גבעתי, אל"מ דדו בר-כליפא ומהרצאה של עיתונאי "חדשות 10", גיא זהר על גיבורי החדשות, עיתונות ורייטינג.

ביום רביעי התקיימה בשדרות אולימפיאדת חשיבה אזורית לכיתות ה'-ו', שזכתה להדים רבים ולהמוני משתתפים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "כעיר שחרטה על דגלה את תחום החינוך, זה טבעי שנשתתף בשבוע שבו תלמידינו מועשרים. אנחנו כל הזמן עמלים על רעיונות חדשים, מיזמים משותפים והכל כדי לתת את המיטב והמרב לילדינו ולאפשר חינוך ברמה הטובה ביותר. סביבת למידה זה לא רק לוח ומחברת, אלא גם הרצאות, פעילויות העשרה וביקורים במקומות אחרים".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך, אלעד קלימי: "שבוע החינוך בא לידי ביטוי בהעצמת התוכניות החינוכיות שאנו פועלים במהלך כל השנה. בציונות, ערכים, השאיפה למצוינות והמדעים. תודתי לכל מי שעסקו במלאכה וקיימו את שבוע החינוך בצורה הטובה, המרתקת והאיכותית ביותר".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • סגירת כבישים 22.04-20.05.

  בשל עבודות להחלפת תשתיות המים והביוב בדרך מנחם בגין, ייסגר לתנועת כלי-רכב רח' מנחם בגין בין "כיכר גנדי" לבין "כיכר בגין" , בתאריכים 22.04.18- 20.05.18. חלופת הנסיעה תהיה בכביש המקביל שיהפוך לדו-סטרי. קווי התחבורה הציבורית יפעלו כרגיל

 • סיירת הורים - יוצאת לדרך

  היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

 • סגירת כביש בתאריכים: 28.2 ו 1.3

  תושבים יקרים, בתאריכים ה28.2 ו 1.3, עקב עבודות תשתית, ייחסם לתנועת רכבים רחוב יהושע בן נון, בין הרחובות מרים הנביאה למשה רבנו. החסימה היא בין השעה 08:30 בבוקר ל-17:30 אחר הצהריים. סליחה על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות. אגף לשירות התושב

 • סגירת משרדי העירייה- חג פורים

  ביום רביעי, י"ג אדר, 28.2.18, תענית אסתר וערב פורים, משרדי העירייה יסגרו בשעה 13:00 וביום חמישי, י"ד אדר, 1.3.18, חג פורים, משרדי העירייה יהיו סגורים. השירותים החיוניים יפעלו כסדרם. ניתן לפנות למוקד העירוני במספר 8516* חג פורים שמח!

 • סגירת כביש 26-27.2.18

  הודעה חשובה לציבור! מחר, יום שני, 26.02.18, ייחסם רחוב גולומב, מכיכר התופים עד כיכר העלייה בין השעה 09:00 בבוקר ל-12:00 בצהריים עקב עבודות טיפול בתשתיות. כמו כן, בתאריכים ה26-27.2.18 בין השעה 08:30 בבוקר ועד 17:30 בערב לא תתאפשר תנועת רכבים ברחוב יהושע בן נון, במקטע שבין רחוב יונה לרחוב מרים הנביאה. אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • הודעה חשובה לציבור- איסור כלי רכב כבד בעיר!

  החל ממחר (שישי) תחל אכיפת חניית נהגי כלי רכב כבד בשדרות לפי החוק, החל מהשעה 18:00 ועד השעה 6:00 בבוקר חל איסור חניית רכבים כבדים במשקל העולה על 6 טון. יחידת השיטור העירוני הונחתה ע"י מנכ"ל העירייה, לאכוף את החוק ויינתן קנס בסך 250 ₪ לכל נהג שיחנה בשטחה המוניציפאלי של העיר בשעות האסורות. אנא עזרו לנו לשמור על הבטיחות בכבישים, איכות חיים, שקט ואוויר נקי לכולנו!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

מוקד 106 לשירותכםדלג על מוקד 106 לשירותכם

מוקד 106 לשירותכם

 לפניותך למוקד העירוני

תושבי העיר מחייגים:  106

או במספר החדש:  8516*

צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד