אלפים בחגיגות העצמאות בשדרות

אלפים בחגיגות העצמאות בשדרות

העיר שדרות חגגה 73 שנה לעצמאותה של מדינת ישראל עם חגיגות צבעוניות ושמחות בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה), בפארק הילדים, במופע זיקוקים מושקע ומרהיב, טורנירי הספורט המסורתיים ומופע של דיקלה. "מי ייתן ובקרוב נוכל לחזור למופעים ולחגיגות הענקיות והכיפיות שהיו לנו בעיר כמדי שנה", אמר ראש העיר, אלון דוידי.                                                   

מדינת ישראל חגגה בשבוע שעבר 73 שנים להקמתה וגם בשדרות ציינו את המאורע החגיגי במופעים מרהיבים לילדים ולמבוגרים. עם צאת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ברביעי בערב, החלו להתאסף בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה) ובפארק הילדים מאות הורים וילדים.

המתנ"ס העירוני, בניהולה של המנכ"לית לימור כהן, ואגף אירועים וספורט בעיריית שדרות, בניהולו של אופיר אסולין, עמלו רבות בתקופה האחרונה על קיום האירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. בשל האיסור על קיום הופעות ללא "תו ירוק", השקיעו העירייה והמתנ"ס באירועים בשני הפארקים עם קרנבל של מופעי רחוב, פסלים חיים, הולכי קביים, הרכבים מוזיקליים ותיאטרון נייד. ראש העיר, אלון דוידי, עלה לעמדת הדי.ג'יי של צוות ה"שדרוק", שהוצבה על הגשר מעל האגם, בירך את התושבים בברכת חג שמח והבטיח להמשיך ולעשות למענם כל השנה. דוידי ספר לאחור עד הרגע שבו נורו זיקוקי הדינור המרהיבים והצבעוניים לשמיים.

זמן קצר לאחר מכן, הגיע דוידי לפארק הילדים וגם תושבי נווה אשכול והשכונות הסמוכות נהנו ממופע זיקוקים.

ביום חמישי, המשיכה העירייה עם מסורת טורנירי קט רגל, כדורסל וסטריט בול, לזכרם של אריק ארפי ז"ל, איציק דהן ז"ל וסהר אסרף ז"ל. בחלק מהטורנירים השתתפו תלמידי בתי הספר היסודיים ובשאר השתתפו גם תושבים מכלל הגילאים. האירוע הופק על-ידי אגף אירועים וספורט ועמותת מכבי. מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי, הגיע לברך את המשתתפים ולאחל לכולם בהצלחה. במוצאי החג התקיים באולם המתנ"ס מופע של הזמרת דיקלה בו צפו עשרות תושבי העיר.

במהלך כל השבוע שעבר דוידי, קלימי וסגניות ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה וחוה נחשונוב, הגיעו לחגוג יחד עם התושבים, עם בעלי העסקים, גמלאים, ילדי בתי הספר והגנים וצילמו עימם קליפ מדהים ומרגש.

ראש העיר, אלון דוידי: "תודה לכל התושבים שהגיעו לחגוג יחד איתנו את חגיגות העצמאות למדינה האהובה שלנו. מי ייתן ובקרוב נוכל לחזור למופעים ולחגיגות הענקיות והכיפיות שהיו לנו בעיר כמדי שנה. תודה רבה למתנ"ס העירוני ולאגף האירועים והספורט וכל מי שטרח ועמל על ההקמה והפקת אירועי יום העצמאות. וכמו מילות השיר, מאחל לנו ימים טובים שהשמש בם זורחת".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "איזה כיף היה לחגוג את יום העצמאות יחדיו בעיר המדהימה שלנו. כמו תמיד המתנ"ס העירוני יחד עם עיריית שדרות חושבים על תושבי העיר ומפיקים אירועים שנועדו לשמח את הילדים ואת כל התושבים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *