אנרגיה ירוקה בשדרות

אנרגיה ירוקה בשדרות

עיריית שדרות תשקיע כ-10 מיליון שקלים בהקמת גגות סולאריים מעל מבני ציבור בעיר. בכך, העירייה תחסוך בחשמל ותקבל תקבולים על ייצור החשמל המופק מהגגות וכמובן גם תסייע לאנרגיה ירוקה. ראש העיר, אלון דוידי: "שדרות מתייעלת וחושבת ירוק וחכם כל הזמן".

תושבי שדרות ימשיכו ליהנות מהתפתחותה ופיתוחה של העיר. בישיבת המועצה האחרונה, שהתקיימה השבוע, הביא ראש העיר, אלון דוידי, לאישור חברי המועצה מספר רב של תקציבים שכולם לטובת התושבים.

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל נענה לפנייתה של עיריית שדרות ואישר שלושה מיליון ₪ להקמת הקומה הראשונה במבנה החדש של מרכז חוסן.

DCIM100MEDIADJI_0018.JPG

כמו כן, אושרו שישה וחצי מיליון ₪ ממפעל הפיס להקמת גגות סולאריים מעל מבני ציבור, מה שיוביל לחיסכון בחשמל, קבלת מאות אלפי שקלים מחברת חשמל על ייצור החשמל והחזרתם לטובת התושבים ושימוש באנרגיה ירוקה. סכום זה מתווסף ל-4 מיליון שקלים נוספים לטובת הפרויקט.

אושר גם השלב הראשון של שביל האופניים שעלותו כשלושה מיליון ₪, כמו כן אושרו 11 מיליון שקלים לטובת בניית מבני ציבור בשכונת הבוסתנים שעתידה להיבנות בצפון-מערב העיר. בשכונת הכרמים יושלם הפיתוח בעלות של 20 מיליון ₪ ממשרד השיכון. כחצי מיליון שקלים אושרו לתוספת מיגון בית הספר "מדעי תורני" וכן כ-8 מיליון ₪ לבניית גני ילדים חדשים בשכונות המוזיקה ושדרות בפארק.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני שמח שגם בישיבת המועצה הזאת הבאנו בשורות רבות לתושבים היקרים שלנו. נמשיך לגייס תקציבים לטובת פרויקטים בעיר לכלל התושבים היקרים  שלנו, בכל שכונות העיר אני מודה למשרדי הממשלה על השותפות והסיוע".

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *