בגד ים, כובע וקרם הגנה – בריכת שדרות מוכנה לפתיחה

בגד ים, כובע וקרם הגנה – בריכת שדרות מוכנה לפתיחה

עונת הרחצה בשדרות תיפתח ביום שני הקרוב, 20 ביוני, ותימשך שלושה חודשים בהם ייהנו תושבי העיר ממתחם ה'ספורט קלאב' המטופח. השבוע החליטה העירייה על מחירים מוזלים מאוד לתושבים לשבוע אחד, שלא יאפשרו לאף אחד להישאר יבש.

הקיץ החל השבוע באופן רשמי, החופש הגדול מתקרב, ועוד רגע הילדים והתלמידים ייצאו לחופשת הקיץ. ביום שני הקרוב – 20 ביוני – פותחת עיריית שדרות את הבריכה הקיצית במתחם ה'ספורט קלאב', בו עמלו רבות בחודשים האחרונים על ביצוע תיקונים ושיפוצים בבריכה העירונית. גם השנה דאג ראש העיר, אלון דוידי, לסבסוד המינויים השנתיים בבריכה וכל זה על מנת שמשפחות יוכלו להגיע לבילוי בבריכה עם ילדיהם וליהנות במהלך הקיץ מן הבריכה העירונית והפעילויות שיתקיימו במתחם. מאז שהחלה המכירה, נרשמה כבר היענות יפה של התושבים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, כינס לאחרונה את צוות החברה העירונית לספורט, שאמונה על ה'ספורט קלאב', ואת עובדי הקאנטרי והבריכה, כדי לעמוד מקרוב אחר התקדמות פתיחת עונת הקיץ והינחה שמחירי המינויים יהיו מוזלים במיוחד לתושבי שדרות והעוטף.

בישיבה שהתקיימה השבוע בין ראש העיר, אלון דוידי, לבין מנהל אגף אירועים וספורט, אופיר אסולין, החליט דוידי כי מיום שני, 20 ביוני ועד ה-28 ביוני, המחירים יהיו מוזלים במיוחד ומינוי ליחיד 300 ₪ ליחיד, 500 לזוג + 2 ילדים, 650 ₪ לזוג + 3 ילדים ו-900 ₪ לזוג +4 ילדים. כרטיסייה עם 12 ניקובים תעלה 200 ₪. לאחר שבוע זה המחירים יחזרו למחירים המקוריים, כפי שמפורסם באתרים העירוניים וברשתות.

כניסה חד פעמית תעמוד על סך 35 ₪ לתושב העיר ולתושב חוץ 75 ₪. הבריכה תעבוד רצוף במשך כל השבוע ותשרת את כלל תושבי העיר.

ראש העיר, אלון דוידי: "תושבים יקרים, אני מזמין את כולכם להגיע וליהנות מהבריכה המדהימה שלנו בעיר. שיפצנו ועשינו הכול כדי שמתחם הספורט שלנו יהיה מזמין ויפה ויציע לכם את החוויה האולטימטיבית לכל המשפחה. זו ההזדמנות להודות לחברה העירונית לספורט ועובדי ה'ספורט קלאב' על עבודתם הנמרצת במהלך כל השנה ובמיוחד על ההכנות לקראת פתיחת עונת הרחצה בקיץ הקרוב".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, ארתור זכרייב: "אנו בפתחה של עונת הרחצה ובריכת השחייה העירונית, מהיפות והגדולות באזור, הופכת מדי שנה לאחד מאתרי הבילוי התוססים בעיר בימי הקיץ החמים, ומעניקה חוויית בילוי מהנה ובטוחה לכלל התושבים והמבקרים. אני מאחל לכולנו עונת רחצה בטוחה ומהנה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *