בסוף הוא הגיע לשדרות – 5,000 איש בהופעתו של חנן בן ארי

בסוף הוא הגיע לשדרות –

5,000 איש בהופעתו של חנן בן ארי

פותחים את הקיץ: האמן והיוצר חנן בן ארי הופיע באצטדיון 'טוטו' בשדרות בפני אלפי אנשים, תושבי העיר והדרום. כזכור, ההופעה בוטלה פעמיים בשל מצב ביטחוני וכעת, כפי שהבטיח הזמר, הציפייה הייתה שווה. 

היה שווה לחכות! לאחר שהזמר חנן בן ארי היה מתוכנן להופיע בשדרות בחודש שעבר ולאחר שהיה צריך להופיע שוב לפני כשבועיים, סוף סוף זה קרה. ביום שלישי האחרון הופיע בן ארי בפני 5,000 איש באצטדיון הכדורגל בשדרות. כזכור, הופעתו בשדרות הייתה מתוכננת להתקיים ב-9 באפריל בחול המועד פסח, אך בשל מתיחות ביטחונית ההופעה נדחתה לתאריך חדש, 14 במאי אך גם בתאריך זה לא ניתן היה לקיים את ההופעה וזאת בשל מבצע 'מגן וחץ'. מדובר על הפקה של עיריית שדרות, החברה העירונית לספורט שדרות, מרכז צעירים ובחסותה של רשת הגלידה 'גולדה'.

האצטדיון העירוני של שדרות הותאם לקיומו של המופע – הוצבה במה ענקית הכוללת תאורה ייחודית והגברה איכותית וזאת כדי להנות מהופעתו של הזמר תחת כיפת השמיים בצורה הטובה ביותר. בנוסף, המתחם כלל פוד טראקים (דוכני מזון) של אוכל, שתייה ואף גלידה. אלפי האנשים שהגיעו היו תושבי העיר ותושבי הדרום שרקדו ושרו את שיריו של בן ארי. כמו כן, אין ספק שחלה התרגשות באוויר. בן ארי דיבר רבות עם הקהל וסיפר על התרגשותו להופיע כאן בשדרות ועל הציפייה שלו לבוא ולהופיע במיוחד לאור המתיחות הביטחונית שגרמה לו לבטל את ההופעה פעמיים. הקהל גם הוא נהנה מהופעתו של הזמר שארכה כשעה וחצי.

מנכ"ל החברה העירונית לספורט שדרות, אופיר אסולין: "לאחר חודשים רבים של הפקה וציפייה, סוף סוף זה קרה- חנן בן ארי הופיע בשדרות. תודה לכל השותפים שלקחו חלק בהפקת האירוע, לצוותים הטכניים וכמובן לחנן על הופעה מדהימה. נמשיך לקיים בשדרות את המופעים והאירועים הטובים ביותר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *