בפעם השלישית ברציפות: שדרות זכתה ב-5 כוכבי יופי

בפעם השלישית ברציפות:

שדרות זכתה ב-5 כוכבי יופי

תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" בחנה את חזות העיר, טיפוח המרחב הציבורי, איכות הסביבה ושמירה על הטבע, מערך מחזור פסולת, גינות המשחקים, תשתיות ציבוריות, חינוך לסביבה וקיימות.

שדרות, מקום ירוק לחיות בו! בפעם השלישית ברציפות העיר זוכה בציון המקסימלי של חמישה כוכבי יופי, בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"- התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת של המועצה לישראל יפה, הנערכת בשיתוף משרד הפנים, המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות.

התחרות הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות לישראל יפה, נערכת משנת 1993 בין ערים, יישובים, מועצות מקומיות ואזוריות. התחרות מתקיימת על מנת להטמיע את ההכרה בחשיבות טיפוח הסביבה העירונית והתרומה לאיכות החיים של התושבים.

זכיית העיר שדרות בדירוג הגבוה, מעידה על פיתוח הסביבה העירונית על-פי העקרונות המודרניים, היוצרים איזון בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות ופינות הפנאי. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים ושיפור מתמיד באיכות חיי תושבי שדרות.

עיריית שדרות, בהובלת אגף שפ"ע, פועלת בכל הכלים שברשותה על מנת לטפח ולשדרג את המרחב הציבורי ולהבטיח כי בשדרות יהיה נקי, ירוק, נעים, נגיש ונוח לכל תושבי העיר ובכל אזוריה.

ראש העיר, אלון דוידי: "איזו עיר יפה יש לנו! העירייה מקצה משאבים רבים לנושא איכות הסביבה, מפגעים סביבתיים וטיפוח המרחב הציבורי. נעשה שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותנו, לרבות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, על מנת להבטיח איכות חיים גבוהה לתושבי שדרות ומרחב ציבורי חדיש, ירוק ונקי. יישר כוח לאגף שפ"ע על העבודה היומיומית והמאמץ הניכר, אשר פירותיו נראים לעין בכל רחבי העיר. יחד נמשיך לשמור על שדרות יפה, נקייה, מטופחת וירוקה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "עיריית שדרות משקיעה משאבים רבים בטיפוח חזות העיר ובחיזוק האמצעים לקידום השירות שניתן לציבור. שדרות נמצאת בין הערים המובילות בישראל ברמת איכות החיים ובבחינת השירותים אותם היא מעניקה לתושביה. אנו מתחייבים לשמור על הרמה הגבוהה בכלל התחומים, על מנת שתושבי העיר ימשיכו ליהנות מאיכות החיים הטובה ביותר".

מנהל אגף שפ"ע, אלעד חג'בי: "עכשיו כבר כולם יודעים: שדרות – מקום ירוק לחיות בו! נמשיך לפעול לאורך כל השנה על מנת לטפח עירנו, גם בתחום זה נמשיך להוביל ולהוות דוגמה לערים נוספות".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *