בקרוב במשחקיית שדרות: באולינג ומתקנים חדשים

בקרוב במשחקיית שדרות: באולינג ומתקנים חדשים

כפי שהבטיח ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בקרוב המשחקייה הממוגנת תכלול מתחם למשחק הבאולינג. עבודות שדרוג וחידוש המשחקייה הממוגנת נמצאות בעיצומן בימים אלה. דוידי: "אנחנו רותמים אלינו את משרדי הממשלה ואת הארגונים השותפים שלנו לטובת העבודות במיליוני שקלים בכל רחבי העיר, כדי ששדרות כולה תהיה נקיה, יפה, מטופחת ונגישה לכולם".

עיריית שדרות ממשיכה בתנופת פיתוח אדירה שכוללת הקמת שכונות חדשות, מבני ציבור, פארקים, גני שעשועים ואזורי תעסוקה ומסחר חדשניים. במקביל לבנייה החדשה והקמתן של שכונות חדשות ומבני ציבור, מבצעת העירייה עבודות שדרוג הכוללים חידוש תשתיות ושיפוץ השכונות הוותיקות ושדרוג מבני ציבור קיימים ופיתוח מחודש למרחב הציבורי.

בתוך כך, המשחקייה הממוגנת עוברת 'מתיחת פנים', בעבודות חידוש ושדרוג המתחם לרווחת ילדי שדרות שייהנו ממקום חדיש ומזמין. הפרויקט מתבצע הודות לתרומה שגייס ראש העיר, אלון דוידי מארגוןJNF  ארה"ב וכן מתקציב המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל.

המשחקייה, שמשתרעת על שטח של 2,000 מ"ר באזור התעשייה, ומשמשת כמרכז רב תכליתי לשעות בילוי ופנאי לכל המשפחה, מלווה על-ידי צוות מדריכים מקצועי, הנותן מענה לרצונות ולצרכי הילדים וכל זאת בסביבה רגועה ותומכת. במקום מגוון פינות משחק, מתקנים מתנפחים, בריכות כדורים, מגרש קט-רגל, משחקי מחשב פלייסטיישן, חדר מחשבים, כדור סל, מכוניות משחק לגיל הרך, פינות יצירה, אולם מיוחד לימי הולדת, קיר טיפוס, דיסקוטק ופינות ישיבה להורים.

עבודות השיפוץ נמצאות בעיצומן ומבוצעות בסטנדרטים גבוהים בדגש על הפרטים הקטנים ובעיצוב מושלם, הכולל החלפה וחידוש התאורה הקיימת, הצטיידות ואבזור חדרי הוידאו. בסיומן של העבודות יוכנסו מתקנים חדשים, כמו "פעלטון" שכבר נמצא במקומו, יוחלפו הטרמפולינות. גולת הכותרת היא מתחם באולינג חדש, עם 4 מסלולים מתקדמים, איכותיים ומקצועיים שיתנו מענה לחוויה מושלמת. מדובר על רעיון שהעלה בעבר דוידי בפני מנכ"ל JNF ארה"ב, ראסל רובינסון, ועכשיו מניב פירות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, עקב השבוע מקרוב אחר העבודות ואמר: "במסגרת גדילתה והתפתחותה של שדרות, מדיניותי כל העת היא לפתח את העיר ובמקביל להקמתן ובנייתן של השכונות החדשות, יש לטפח ולשדרג את הקיים. גם בשיקום השכונות הוותיקות וגם בשדרוג וחידוש מבני ציבור. אני מודה ל-JNF ארה"ב על תרומתם החשובה. אנחנו רותמים אלינו את משרדי הממשלה ואת הארגונים השותפים שלנו לטובת העבודות במיליוני שקלים בכל רחבי העיר, כדי ששדרות כולה תהיה נקיה, יפה, מטופחת ונגישה לכולם. נמשיך להשקיע באיכות החיים ובעשייה בכל התחומים למען התושבים היקרים שלנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *