בקרוב בשדרות:מבנה חדש לבי"ס 'הרא"ה'

בקרוב בשדרות:

מבנה חדש לבי"ס 'הרא"ה'

עיריית שדרות ממשיכה בתנופת הפיתוח והבנייה, כולל בהקמת מבנים חדשים למוסדות החינוך. בית ספר אמי"ת "הרא"ה המתחדש" ייבנה בעיצוב ותכנון בסטנדרטים גבוהים ובו מרחבי למידה חדשניים ועדכניים. ראש העיר, אלון דוידי: "שדרות מתחדשת כל הזמן ומתפתחת ואנו רוצים להעניק לילדינו את החינוך הטוב ביותר בסביבת הלימוד הטובה והשקטה ביותר".

בית-הספר היסודי אמי"ת 'הרא"ה המתחדש' הוא סיפור הצלחה בזירה החינוכית בשדרות. מזה 8 שנים בהן מכהן אריק אזולאי כמנהל בית הספר, הוא עבר בשנים האחרונות תנופה אדירה בתחום הפדגוגי, הפיזי והתדמיתי, והוא נחשב כיום לאחד המובילים בעיר.

עד לפני כן, בית הספר עמד לפני סכנת סגירה בשל רישום נמוך. אזולאי, בן העיר, הגיע עם מעוף וחזון שהזניקו את בית הספר למקום מכובד המהווה בית חם ומעניק יחס אישי ומרחב בטוח לתלמידים ומכין אותם לקראת השתלבות מוצלחת בחטיבות הביניים ובחברה.

בשנה האחרונה, בעבודה מאומצת של ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו ומחזיק תיק החינוך, מול משרד החינוך, אושר תקציב הבינוי בסכום של כ-20 מיליון ש"ח לטובת הקמת המבנה החדש של בית הספר בשכונת הכלניות, בו ייבנו מרחבי למידה חדשניים המתאימים למאה ה-21 עם כל השכלולים הנדרשים, מעבדות וכיתות רחבות ומצוידות במיטב האבזור החדשני והעכשווי ליצירת חווית למידה איכותית ומקצועית.

המבנה מעוצב ומתוכנן ברמה גבוהה שתאפשר להגשים חלומות חינוכיים של ילדי שדרות שיזכו ללמוד במרחב מלא השראה, הנבנה ברוח בתי הספר המתקדמים ויכין את תלמידיו לעתיד תוך הקניית מיומנויות המאה ה-21.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "לצד ההשקעה בתוכניות חינוכיות חדשניות עבור תלמידינו, חשוב לנו שהתלמידים ילמדו במבנים חדישים, משוכללים ומאובזרים בהתאמה לחדשנות ולקדמה העכשווית וזאת כדי שלתלמידים שלנו יהיה נעים להגיע למוסדות החינוך וללמוד בהם. אני מודה לסגני, אלעד קלימי, שלא הרפה מבכירי ופקידי משרד החינוך עד שאישרו את הבנייה של בית הספר. שדרות מתחדשת כל הזמן ומתפתחת ואנו רוצים להעניק לילדינו את החינוך הטוב ביותר בסביבת הלימוד הטובה ביותר".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "התעקשנו והצלחנו. אחרי מאבק מול משרד החינוך, הצלחנו להביא בשורה של ממש להתחדשות בית הספר הרא"ה והוא יוקם מחדש בעלות של 20 מיליון שקלים. בית הספר הרא"ה נמצא בעידן של פריחה ותנופת עשייה חינוכית מדהימה ומלאה בהישגים, הודות לשילוב המנהיגות והניהול של אריק אזולאי היקר יחד עם צוות ההוראה המדהים והמסור שמשקיעים בתלמידים את הכל על מנת למצות את הפוטנציאל  של כל תלמיד ותלמידה. נמשיך לפעול למען ילדי ותלמידי שדרות על מנת להעניק להם את הטוב ביותר ליצירת חווית למידה איכותית ומקצועית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *