בקרוב: פארק נינג'ה פתוח בשדרות

בקרוב: פארק נינג'ה פתוח בשדרות

הצלחה מסחררת: לאחר פתיחת חדר הנינג'ה במתנ"ס העירוני, החליט ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, להקים בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה) מתחם נינג'ה ציבורי באוויר הפתוח. כאמור, המתחם יתחלק לשניים ויתאים לכלל הגילאים. המטרה היא להנגיש את הפארק לציבור הרחב וזאת על מנת שיוכלו להנות, להתאמן, לחזק ואף לעצב את הגוף.

הטירוף סביב מתחמי הנינג'ה בעולם כולו וברחבי הארץ הוא כבר חלק בלתי נפרד מחיינו, ועל כן בשדרות לפני כחצי שנה הקימו מתחם נינג'ה סגור במתנ"ס העירוני. ראש העיר, אלון דוידי, ראה את ההצלחה הרבה של חדר הנינג'ה וכמות הנרשמים בקרב הילדים ובני הנוער והחליט להנגיש מתחם נינג'ה לכלל הציבור. לפיכך, יוקם בחודשיים הקרובים מתחם נינג'ה גדול בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה).

מדובר על יוזמה של עיריית שדרות, החברה הכלכלית ושל צ'רנה מוסקוביץ' שתרמה רבות להקמת הפארק שנקרא גם על שמה. בימים הקרובים תחל הבנייה של המתחם שעולה יותר ממיליון שקלים ותוך חודשים ספורים יהיה ניתן להגיע ולהנות מן השירותים המוצעים. החברה המבצעת של בניית הפארק הינה "מתקני פסגות" שמציעים פתרונות מקיפים למרחב הציבורי. חשוב לציין כי בפארק לא יוקם רק מתחם נינג'ה אלא גם יוקמו מגלשות ענקיות שמיועדות לילדים ומבוגרים.

בכל הנוגע לאוכלוסיית היעד, בפארק יהיו שני מתחמים. האחד יהיה מיועד לילדים קטנים עד גיל 14 ואילו המתחם השני יהיה מיועד לבוגרים ולמתקדמים יותר. כמו כן, בפארק יהיה שעון חול שבו כל אדם יוכל להתאמן, למדוד את תוצאותיו ולשפר את היכולות ואת הביצועים שלו. בין המתקנים המוצעים יהיה את הסטפר המוכר, הגשר המתנדנד, גלגלי האופניים, דרך הצינורות, עליית הנחש, המתלה המרחף, הקיר, הבאזר, האומגה, קורת עכביש, דלתות מרחפות ועוד. חשוב לציין כי לתחום הנינג'ה יש יתרונות רבים כמו הגברת הביטחון העצמי, רכישת מיומנויות של סיבולת, כוח מתפרץ, פיתוח קואורדינציה, יצירתיות, התקדמות, הצלחה, זריזות, חיזוק ועיצוב הגוף. בנוסף, המתחם יהיה פתוח לכולם ויהיה ניתן להנות ממנו לאורך כל שעות היום.

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות אנו ממשיכים תמיד לחדש ולדאוג שיהיה בעיר את כל השירותים הנדרשים. אני בטוח כי כל התושבים יגיעו וייהנו מן מתחם הציבורי והספורטיבי שמיועד לכלל הגילאים. תודה לכל מי שלקח חלק בהקמת מתחם זה וכמובן לתורמת הפארק צ'רנה מוסקוביץ'".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *