בריכת שדרות נפתחת בהתאם להנחיות

בריכת שדרות נפתחת בהתאם להנחיות

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, קיים השבוע הערכת מצב עם כלל גורמי העירייה וחברות הבת ובסיומה החליט כי הבריכה המקורה תיפתח ביום ראשון הקרוב, 28 ביוני, והבריכה הקיצית תיפתח כעבור שלושה ימים, כמובן שבהתאם לכללי "התו הסגול" שהתווה משרד הבריאות.

עובדי הבריכה העירונית בשדרות במתחם ה"ספורט קלאב" המתינו זמן רב שהנחיות משרד הבריאות יאפשרו את פתיחת הבריכה למתרחצים. העלייה בשיעורי התחלואה בקורונה בשדרות עיכבה מעט את הפתיחה, אך השבוע, לאור התמתנות בכמות החולים וישיבת הערכת מצב שקיים ראש העיר, אלון דוידי, עם כלל הגורמים המקצועיים בעירייה ובחברה הכלכלית, הוחלט לפתוח את הבריכה בשבוע הבא בהתאם להנחיות משרד הבריאות ו"התו הסגול". העונה תסתיים בסוף חודש אוגוסט. חשוב לציין, כי לפי ההנחיות, בריכת הפעוטות לא תיפתח.

גם השנה החליט דוידי להשאיר את מחירי המנויים הזולים ביותר באזור, כאשר זוג עם שני ילדים ישלם 600 שקלים בלבד לכל העונה, זוג עם שלושה ילדים ישלם 750 ₪ וזוג עם ארבעה ילדים ומעלה ישלם 990 ₪ בלבד.

DCIM100MEDIADJI_0089.JPG

תושבי שדרות ועוטף עזה יזכו לעדיפות ברכישת מינוי למועדון הספורט ורק אם ייוותרו מינויים נוספים, תיפתח ההרשמה לתושבי חוץ. חשוב לציין כי כמות המינויים מצומצמת, כך שכל הקודם זוכה.

ניתן גם לרכוש כרטיסיה עם 10 ניקובים בעלות של 250 ₪ לתושב שדרות/עוטף עזה ו-600 ₪ לתושב חוץ. כניסה חד-פעמית תעלה 30 ₪ לתושב שדרות/עוטף עזה ו-65 ₪ לתושב חוץ.

הבריכה תעבוד רצוף במשך כל השבוע ותשרת את כלל האוכלוסיות בעיר.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני שמח מאוד שהצלחנו להתגבר על כל המכשולים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות אנחנו פותחים את הבריכה לרווחתם של תושבי שדרות והשכנים מהעוטף. יש לנו קאנטרי רחב ידיים, מושקע מאוד, שכולל חדר כושר, אותו כבר פתחנו, בריכה קיצית ובריכה מקורה. דאגתי גם השנה להשאיר את מחירי המנויים מוזלים במיוחד כדי שכל משפחה תוכל להגיע לבריכה וליהנות מקיץ רטוב וכיפי. זו ההזדמנות להודות לאנשי החברה הכלכלית ועובדי הבריכה על עבודתם הנמרצת במהלך כל השנה".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונות של הבריכה. באדיבות עיריית שדרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *