בר-מצווה מרגשת במיוחד נחגגה בשדרות

בר-מצווה מרגשת במיוחד נחגגה בשדרות

טקס עליה לתורה שמח, חגיגי ובעיקר מרגש ביותר: בשבוע שעבר, עיריית שדרות ובית ספר 'הדר' קיימו טקס בר מצווה עבור תלמיד עם צרכים מיוחדים. האירוע המרגש נערך בבית כנסת ולאחר מכן בבית הספר בהשתתפות בני המשפחה, אנשי צוות ובמעמד ראש העיר, אלון דוידי.

ביום חמישי שעבר אף עין של הנוכחים בבית-ספר "הדר" לא נותרה יבשה. לעיני עשרות תלמידים, בני משפחה, אנשי צוות, מורים, סייעות ואפילו ראש העיר, אלון דוידי, נחגג טקס בר המצווה לתלמיד עם צרכים מיוחדים בבית ספר. צוות בית הספר הפיק את האירוע המיוחד והמרגש שכלל תהלוכת מתופפים מבית הספר לבית הכנסת שבו התלמיד עלה לתורה ולאחר מכן בר מתוקים ופירות ואז מסיבה הכוללת שירים, ריקודים עם דיג'יי וברכות ברחבת בית הספר. כזכור, גיל המצווה מסמל את המעבר מילדות לבגרות ואת קבלת המצוות והאחריות החדשה שמגיעה עם הגיל. בשל כך, בית ספר 'הדר' יחד עם אגף החינוך בעיריית שדרות נרתמו למען תלמיד עם צרכים מיוחדים, יתום מאב, וקיימו בשבילו ולמענו את אירוע בר המצווה. חשוב לציין, כי צוות בי"ס גייס רבים אשר נרתמו למען חגיגותיו של אותו התלמיד והגיעו בהתנדבות על מנת לשמחו ביום כה חשוב זה. בנוסף, אחד מן המורים בבית ספר 'הדר' לימד אותו את ברכות התורה  והכין אותו על מנת שיוכל לעלות לתורה.

כאמור, הבוקר החל בשמחה רבה. אותו תלמיד הגיע יחד עם אימו לבית הספר ושם קיבלו אותו שני מתופפים שהמשיכו ללוותו גם לבית הכנסת. כמו כן, תלמידי הכיתה הגיעו גם הם יחד עם צוות בית הספר ושם נערכה ארוחת בוקר חגיגית לכל המשתתפים. חשוב לציין, כי המורות והסייעות דאגו לכיבוד העשיר ולעוגת בר המצווה. לאחר העלייה לתורה, חזרו כולם לבית הספר, שם חיכו שני דיג'יים וכל הצוות הבית ספרי והתלמידים על מנת להמשיך בחגיגה הגדולה. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע גם הוא על מנת להעניק מתנה בשם העירייה לאותו תלמיד שהגיע למצוות. בנוסף, דוידי בירך בעיניים דומעות ואיחל בריאות והצלחה בכל אשר ילך. לבסוף, התלמיד חילק שקיות הפתעה לבאים לזכר עילוי נשמת אביו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *