בשביל הנוער: עיריית שדרות קיימה יריד תעסוקה

בשביל הנוער:

עיריית שדרות קיימה יריד תעסוקה

פעילים גם בקיץ: עיריית שדרות קיימה השבוע יריד תעסוקה, אותו הובילה יחידת הנוער. ביריד הוצעו למעלה מ-400 משרות שמיועדות לבני הנוער בעיר. בין העבודות המוצעות: עבודה בקייטנות, בבתי ספר, באגפי העירייה השונים ועוד.

יחידת הנוער של עיריית שדרות קיימה ביום ראשון האחרון יריד תעסוקה מיוחד לבני הנוער בפארק 'עזריאלי' בעיר. כמדי שנה, ראש העיר, אלון דוידי, מגייס תקציבים ומשאבים גדולים על מנת לתת לנוער שדרות את כל הסיוע האפשרי ולדאוג עבורם לתעסוקה בחודשי הקיץ. יחידת הנוער, בניהולה של מעיין לובנשטיין, יחד עם מרכז הצעירים, הובילו את יריד התעסוקה. כאמור, מאות בני נוער הגיעו בשעות הערב אל היריד שבו הוצעו כ-400 משרות עירוניות. כמו כן, הוקמו מספר דוכנים ובכל דוכן היו נציגים שונים אשר הציגו בפני הבאים את המשרות הקיימות. בין המשרות שהוצעו: עבודה בקייטנות בבתי הספר ובגנים, עבודה במתנ"ס שדרות, עבודה עם אבות הבית בבתי הספר השונים, עבודה באגף איכות הסביבה ועוד. חשוב לציין, כי המשרות מיועדות לבני 15 ומעלה.

ביריד התעסוקה, בזמן המעבר בין הדוכנים, נהנו בני ובנות הנוער מאווירה טובה ומוזיקה שהופעלה על-ידי 'שדרוק'. כמו כן, היו גם נשנושים שווים וגלידות לכל הבאים. במידה ולא הגעתם אל יריד התעסוקה של הנוער, ניתן לפנות אל יחידת הנוער שדרות בעמוד הפייסבוק הרשמי שלהם.

ראש העיר, אלון דוידי: "בקיץ הקרוב לבני ובנות הנוער בשדרות תהיה תעסוקה! כמו בכל שנה, אנו נמשיך לגייס את מירב התקציבים על מנת לתת לנוער שדרות את כל הסיוע להתפתח ולהצליח. עבודה בגיל צעיר והתנסות במגוון של סוגי עבודות הם כלים חשובים לגילאים אלו, בני הנוער שלנו הם דור העתיד!".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "התברכנו בבני נוער איכותיים, חרוצים וערכיים אשר למענם יזמה העירייה את יריד התעסוקה ותקצבה את המיזם במעל לחצי מיליון שקלים שמחולקים ל-400 משרות לנוער. המשרות יקנו להם אחריות אישית, מוסר עבודה ותעסוקה מותאמת והוגנת שתקל על ההוצאות הכספיות של ההורים במהלך חופשת הקיץ. תודה לראש העיר אלון דוידי על דחיפת ותקצוב הפרויקט החשוב והמיוחד הזה של עבודת בני הנוער זו השנה החמישית, לצוות יחידת הנוער בהובלת מעיין לובנשטיין ולכל השותפים להצלחת היריד ובהצלחה לבני ובנות הנוער היקרים שלנו".

מנהלת יחידת הנוער, מעיין לובנשטיין: "שמחנו לראות מאות מבני הנוער שלנו בשדרות משתתפים ביריד התעסוקה השנתי. יש חשיבות רבה לתעסוקה שלהם במהלך החופש הגדול, ואני שמחה להוביל יחד עם צוות יחידת הנוער בעירייה את הפרויקט הנפלא הזה גם השנה! זוהי רק טעימה ממגוון הפעילויות, הסדנאות והמעורבות הגדולה שיחידת הנוער מציעה לנוער שדרות בקיץ הקרוב. אני מזמינה את כולם לעקוב אחר העדכונים השוטפים בעמודים שלנו ולהצטרף!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *