בשדרות חגגו עם התורה

בשדרות חגגו עם התורה

מאות תושבי שדרות השתתפו במוצאי חג שמחת תורה בהקפות שניות אשר התקיימו בבתי הכנסת השונים בעיר. ראש העיר, אלון דוידי, הסתובב בין ההקפות ואמר: "כמו בכל שנה, נפלא לראות את תושבי שדרות המדהימים חוגגים ורוקדים יחד באחד החגים השמחים ביותר ביהדות".

כמידי שנה, מאות תושבי שדרות השתתפו במוצאי חג שמחת תורה בהקפות שניות אשר התקיימו בבתי הכנסת השונים בעיר.

כמיטב המסורת של השנים האחרונות, קיים ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, סבב בין בתי הכנסת בשכונות השונות ברחבי העיר, כאשר אליו התלוו מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי, סגניות ראש העיר, יהודית אוליאל וחווה נחשונוב, חברי מועצת העיר,  אורן נזרי, הרצל שאובי ודורון טקטוק וזאת בכדי לחגוג עם כל התושבים את חגיגות ההקפות השניות של שמחת תורה. 

בין בתי הכנסת שבהם בהם ביקר ראש העיר, ניתן למנות את בית הכנסת 'אוהל יצחק', משם המשיכו לבית כנסת הקווקזי בשכונת נאות בן גוריון, איתם רקד ושמח הרב מנחם פיסחוב, משם המשיכו לבית הכנסת 'דרך חיים' בראשות הרב אורן מלכה, שבקרוב יחנכו את המבנה החדש והממוגן שבנייתו מסתיימת בימים אלה, משם המשיכה הפמליה לבית הכנסת 'מסילת ישרים' ברחבה של סופר דהן בנווה אשכול.

כמו כן, השתתף ראש העיר בחגיגות שמחת תורה של בית הכנסת 'שארית ישראל'  בראשות הרב אוריאל בנר שמידי שנה מקיים את ההקפות השניות ברחבת מתחם הדיור המוגן שב'פרץ סנטר' יחד עם ניצולי שואה ולכבודם.

לאחר מכן המשיכו לבית הכנסת 'שערי אברהם' וכן לבית כנסת 'יד אמיתי' של הרב מבורך ז"ל שנפטר השנה ובנו יוגב ממשיך את המסורת.

לאחר מכן המשיך ראש העיר לרחבת בית חב"ד בראשות הרב משה זאב פיזם, שם חגג ראש העיר עם עשרות משתתפים שמגיעים מידי שנה לשמוח עם קהילת חב"ד.

עוד קהילה חדשה שמתגבשת בימים אלה היא בית כנסת בשכונת נאות השקמה בראשות הרב עדיאל אברהם, שנכנסו למשכנם החדש והממוגן בימים אלה, משם המשיכו לשכונת נאות הנביאים לרחבת בית הכנסת 'ברית שלום כהנים' בראשות הרב יוסי אזולאי, ולבית הכנסת של הקהילה האתיופית במשכנם החדש בראשות הרב אלון נגוסה.

בתי-כנסת נוסף בו ביקרו הוא בית הכנסת המרכזי 'משכן שלום' בראשות הרב יעקב שטרית ובית הכנסת 'משכן אשר'/קרית הבעש"ט בראשות הרב צביקה.

גם בית הכנסת האשכנזי החדש בראשות הרב עודד מכמן בית הכנסת 'ברכת יצחק של הרב שמעון ביטון זכו לביקור משמח.

"אנו מנגישים את החג ואת הקפות החג לכלל התושבים וכך כל תושב ותושב יכול ליהנות מהחגיגות והשמחה", אמר ראש העיר, אלון דוידי. עוד הוסיף דוידי: "יהי רצון והשנה הבאה תכיל עוד המון סיבות לחגוג ולשמוח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *