בשדרות חוגגים את חג האורות

בשדרות חוגגים את חג האורות

'חנוכיף' בשדרות: עיריית שדרות יחד עם המתנ"ס העירוני מובילים גם השנה את אירועי החנוכה העירוניים לאורך כל שמונת ימי החג. כאמור, החגיגות כוללות שלל אירועים, פעילויות, מופעים, סיורים לירושלים, סיור עששיות, הדלקת נרות, חלוקת קופסה קטנה בהפתעה, הצגות ועוד.

כמו בכל חג או חופשה, עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני דואגים ליצור ולקיים פעילויות, מופעים וסיורים במיוחד לתושבי העיר וגם חג החנוכה אינו יוצא מן הכלל. כאמור, חג החנוכה מתקיים שמונה ימים ועל כן יש לדאוג לפעילויות פנאי עבור הילדים הקטנים. במיוחד בשל כך, בשדרות מתקיים 'חנוכיף' – שמונה ימים של אור וכיף לכל המשפחה. כמו כן, גם השנה צוות המתנ"ס דאג להכין קופסה קטנה ומדליקה לתושבים ובה הפעלות לכל המשפחה ברוח החג. בנוסף, בכל ערב התקיים ערב הדלקת נרות חגיגי ומפגשי שכנים. האירוע הראשון נפתח עם המופע 'סוד תיבת הנגינה'- הצגה מוזיקלית של הכוכבים אסי ויהונתן.

בין ההפעלות השונות התקיימו גם סדנה להכנת סופגניות, סדנאות לילדים של עיצוב חנוכיות ועיטור כדי חרס, סדנת ציורים, סדנת קומיקס והרצאה של יוסף שריג אודות אור וירושלים. כמו כן, היה סיור לירושלים בו ביקרו בשוק מחנה יהודה, נהנו ממופע חיזיון במגדל דוד, סיירו בכותל וגם ברובע היהודי. בנוסף התקיים גם סיור מרהיב של עששיות בסמטאות העיר, התקיים מרוץ המכבים במבואת המתנ"ס, ערב ג'אם למוזיקאים, התקיימה מסיבת חנוכה זוהרת של פרויקט 'מרגישים בבית' עם מלא שירים, ריקודים, פרסים לילדים ועוד מלא הפתעות. חשוב לציין כי חג החנוכה עדיין לא הסתיים וגם ביום ראשון ושני הקרובים הפעילויות צפויות להימשך. בין היתר תתקיים ביום ראשון מסיבת חנוכה לגמלאים במתנ"ס- הכניסה חופשית, תתקיים הצגת רח' חנוכה בספרייה העירונית, תהיה גם הצגה של סמי הכבאי ביער הגדול, יתקיים קרקס וירטואוזי, מרוץ מנהרת הזמן, הופעה של דני סנדרסון ועוד. לפרטים נוספים והרשמה ניתן להיכנס את אתר המתנ"ס או אל עמוד הפייסבוק העירוני של מתנ"ס שדרות/ עיריית שדרות. בנוסף, ביום ראשון תתקיים סדנת אמן במעונות הסטודנטים עם יסמין.

ראש העיר, אלון דוידי: "חג החנוכה הוא חג של אור ושל כיף! חג משפחתי שבו מציינים את הניסים ואת הנפלאות שקיימים בחיים. בשדרות אנו פועלים רבות על מנת לדאוג שבכל חג או חופשה יתקיימו אירועים עירוניים, פעילויות וסיורים לכל המשפחה. תודה רבה למתנ"ס העירוני, למנכ"לית לימור כהן ולכלל צוותי העירייה  שעבדו מסביב לשעון כדי לאפשר את כל החגיגות".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "במתנ"ס העירוני אנו תמיד חושבים כיצד ניתן לשמח את הילדים ואת המשפחות ואיזה פעילויות ותכנים ליצור. גם השנה, בחג החנוכה, תושבי שדרות נהנים משלל פעילויות ברוח החג ונהנים משמונה ימים של אור ושל כיף! תודה לכל מי שפעל עבור כך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *