בשדרות חוגגים בענק את 'חנוכיף'

בשדרות חוגגים בענק את 'חנוכיף'

משדרות עולה האור: עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני מובילים גם השנה את אירועי החנוכה העירוניים לאורך כל שמונת ימי החג ודואגים להבטיח שהחג יהיה מלא בשמחה ואור. בין שלל האירועים והפעילויות: מיצג חנוכייה מרהיב, הצגות לילדים, אירוע חנוכה לגמלאים, מופע סטנד אפ של אדיר מילר, סיור עששיות למשפחות, מסיבות בשכונה ועוד.

חג החנוכה הינו חג של פסטיבלים, מחזות זמר, מופעים והצגות. לאורך שמונת ימי החג, הורים, ילדים, בני נוער וגמלאים מחפשים פעילויות והפעלות שונות. כמדי שנה, בעיר שדרות יודעים כיצד לחגוג את החגים עם האטרקציות והמופעים הכי שווים. עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני דואגים ליצור פעילויות שגובשו במחשבה ובהשקעה רבה במיוחד עבור כל תושבי העיר בלי יוצא מן הכלל.

ביום ראשון, בערב הדלקת נר ראשון, התקיים מיצג חנוכייה מרהיב באולם הספורט 'גיטיס' עבור כל המשפחה. משפחות רבות הגיעו להנות מהפעלות לילדים, מופע קרקס, חלוקת סופגניות ומטבעות שוקולד ממותגים. בנוסף, בבוקר גם התקיים אירוע חנוכה לגמלאים בשלוחת המתנ"ס בשכונת בן גוריון. המסיבה כללה סדנאות לחג, שירה בציבור וחלוקת סופגניות. ביום שני התקיים באולם הספורט מופע סטנד אפ של אדיר מילר. כ- 700 תושבים נהנו מערב מצחיק שנפתח תחילה עם המופע של הקומיקאי עידן ניידיץ ועם הדלקת נרות חגיגית במעמד ראש העיר, אלון דוידי. ביום שלישי התקיימה מסיבת חנוכה זוהרת עם סופול'ה מסיבות ואירועים. הילדים נהנו משירים, ריקודים ופרסים. כמו כן, במקביל התקיימה גם בספריה העירונית פעילות בנושא "באנו חושך לגרש"- קישוט נרות אישיים והכנת סביבונים מיוחדים. בנוסף לזאת, במסגרת פרויקט 'מרגישים בבית' של המתנ"ס העירוני, התקיימו מסיבות חנוכה בשכונות עם מופע להטוטן והדלקת נרות.

דוידי גם השתתף יחד עם מפקד אוגדת עזה, תא"ל אבי רוזנפלד, באירוע הדלקת נר חנוכה בבית חב"ד, בניצוחו של שליח חב"ד, הרב זאב משה פיזם, וכן בחנוכת הג'ימבורי ב"קפה גרג" במתחם ה-מול 7, יחד עם שני אביגל, אמו של עידו ז"ל, שהג'ימבורי הוקם לזכרו.

ביום רביעי התקיימה ההצגה 'הכול אגדה' בכיכובה של עדי ביטי באולם המופעים במתנ"ס שדרות. בנוסף, בספריה העירונית הילדים נהנו מאחר הצהריים חופשי שבו הדליקו נרות, שרו שירי חנוכה ונהנו מסופגניות טעימות ופעילויות נוספות. זאת ועוד, במשחקייה העירונית לאורך כל ימי החג, הילדים יכלו להנות ולהוציא אנרגיות במתחם הטרמפולינות והפעלטון עבור ילדי הגיל הרך. בכל ערב בשעה 17:30 התקיימה במקום הדלקת נרות ומגוון הפעלות והפתעות לילדים. בין היתר, היו גם הצגות ילדים נוספות, ביניהן 'החנוכייה של מושון', 'גלויה מקטמנדו' ושעת סיפור לכבוד חנוכה. בימי החג הנוספים צפוי להתקיים סיור עששיות למשפחות בסמטאות שדרות, מופע קרקס אורבני במתנ"ס, סדנת מטוגנים לכבוד חנוכה, הצגת הילדים 'גיבור ליום אחד' ועוד. למידע ופרטים נוספים ניתן להתעדכן בעמודי הפייסבוק של עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני וגם באתרי האינטרנט הרשמיים.

ראש העיר, אלון דוידי: "חג החנוכה הינו חג של אור, ניסים ושמחה! בשדרות אנו אוהבים לחגוג ולשמוח ובשל כך גיבשנו בהשקעה ובמחשבה רבה שלל פעילויות, מופעים ומפגשים לכלל התושבים. תודה למחלקות העירייה, ליו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל, למנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן ולכל הצוות על הובלת החג והפיכתו לחג שמח ועמוס בכל טוב".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל- מלכה: "כמו בכל שנה אנו חוגגים בשדרות את ימי החנוכה בענק עם מגוון רחב של מופעים, סיורים, סדנאות ופעילויות לכל המשפחה. תודה רבה לראש העיר, אלון דוידי וכמובן לכל השותפים על יצירה והובלת התכנים. שיהיה לכולנו חנוכה שמח!".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *