בשדרות מגשימים חלומות: כ-330 משפחות משדרות יזכו לדירה בהנחה

בשדרות מגשימים חלומות:

כ-330 משפחות משדרות יזכו לדירה בהנחה

בשורה משמחת: ההגרלה "דירה בהנחה" הסתיימה בתחילת השבוע ובקרוב –  331 משפחות משדרות יזכו להגשים חלום ולבנות את ביתם בשכונת צמרות שדרות.

הגרלה של תוכנית "דירה בהנחה" הגיעה לסיומה עם מעל 14,000 משקי בית שנרשמו להגרלת 663 יחידות דיור בשכונת צמרות שדרות כאשר 50% מתוכן מיועדות לתושבי שדרות.

מטרת התוכנית "דירה בהנחה" שמובלת על ידי משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל היא להגדיל את היצע הדירות ולהילחם במחירי הדיור הגבוהים על מנת לעזור לצעירים ומשפחות לקנות דירה במחיר מוזל.

הגרלה זו מצטרפת ל3 הגרלות קודמות של "דירה בהנחה" שהתקיימו במהלך השנה האחרונה והעניקו לאלפי צעירים את היכולת לקנות דירה בהנחה משמעותית על חשבון המדינה.

במהלך השנה האחרונה עיריית שדרות ומשרד הבינוי והשיכון קידמו ושיווקו מאות יחידות דיור מוזלות בשכונת הבוסתנים, נאות השקמה וכעת גם בשכונת צמרות שדרות.

השכונה החדשה, צמרות שדרות, ממוקמת בצפון העיר, ליד פארק השקמה וכן סמוך מאוד לכביש 333, כביש הכנסה והיציאה החדש של שדרות לכבישים 232 ו-34. בשכונה ייבנו כ- 1,350 יחידות דיור – משולב בנה ביתך ובניינים של 5,7,9 קומות. בשכונה יוקמו מוסדות ציבור, גני ילדים, בתי ספר, מעונות, בתי כנסת ומועדוני נוער.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני גאה לראות את הביקוש האדיר של הנרשמים לדירה חדשה בשכונת צמרות שדרות ושמח ששלוש מאות משפחות נוספות בעיר ייהנו מדירה במחיר מוזל. אנו משקיעים את מירב המשאבים בפיתוח ובקידום העיר ונמשיך לפעול במרץ למען התושבים שלנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *