גמלאי שדרות חגגו את ט"ו בשבט

גמלאי שדרות חגגו את ט"ו בשבט

ראש השנה לאילנות צוין השבוע בחלוקת 100 ערכות ט"ו בשבט לגמלאי העיר בשיתוף פעולה בין המועצה הדתית לעיריית שדרות.

המועצה הדתית שדרות יצאה לכבוד ט"ו בשבט ביוזמה מרגשת ומבורכת של חלוקת כ-800 ערכות ט"ו בשבט שבתוכן פירות משבעת המינים לגמלאי העיר, בהובלת סוזן בוסקילה וצוות 'גמלאים ונהנים',  במועדונים הפזורים ברחבי העיר ובמרכז יום לאזרח הוותיק, שזכו השנה לציין את ט"ו בשבט בדגש על נתינה, המתקה וחימום לבבות.

הגמלאים קיבלו אליהם בשמחה את הערכות והתרגשו מהיוזמה החשובה. למרות שלא התקיימה פעילות במועדונים עקב גל התחלואה, הם ציינו את חגיגות ט"ו בשבט בביתם באופן פרטי.

היוזמה החשובה הזו, הינה חלק ממערך של שיתוף פעולה מבורך בין עיריית שדרות ושלוחותיה למועצה הדתית סביב מעגל השנה לטובת תושבי העיר שייהנו מפעילות תורנית-קהילתית-חברתית.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "ציינו את ט"ו בשבט כמיטב המסורת תוך שמירה על ההנחיות. מאוד מחמם את הלב לראות את היוזמה המבורכת של המועצה הדתית בהובלת הממונה בן ציון ארביב, ששם דגש לשמח את ציבור גמלאי העיר היקרים בפירות שבעת המינים שהשתבחה בהם ארץ ישראל. ט"ו בשבט שמח לכולם".

בן ציון ארביב, ממונה המועצה הדתית שדרות: "אני שמח על שיתוף הפעולה בין העירייה למועצה הדתית לטובת תושבי העיר הנפלאים. ציבור הגמלאים יקר לכולנו והם אלו שבזכותם אנו כאן. חשוב לנו לתת את שירותי הדת לכולם ברמה הטובה והמחבקת  ביותר. אני מודה לראש העיר אלון דוידי על שיתוף העולה והעשייה הברוכה לטובת העיר ותושביה, לצוות עובדי המועצה הדתית ולגב' סוזן בוסקילה וגמלאים ונהנים על הפעילות החשובה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *