דבר ראש העיר

תושבים יקרים,

אלון דוידי ראש העיראני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות המקומית ולזרועותיה. באתר זה תוכלו להתרשם ולהתעדכן בתנופת הפיתוח בעיר בכל תחומי החיים.
עליית אתר חדש זה מסמלת את הפריחה והשגשוג של העיר .אני מאמין בשקיפות מלאה ורואה באתר האינטרנט העירוני ערוץ קשר חשוב בין הנהלת העיר לבין התושבים, כמו גם כלי משמעותי בחיזוק המעורבות הציבורית והקהילתית של תושבי העיר.
שדרות עוברת שינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים: שכונות חדשנות נבנות, בתי ספר, גנים, כבישים חדשים נסללים, מבני ציבור חדשים מוקמים ואנו זוכים לפריחה דמוגרפית, חברתית, קהילתית וכלכלית. אנו צופים כי בשנים הקרובות אוכלוסיית שדרות תגדל ל- 50,000 איש ונערכים בהתאם.
עיריית שדרות דואגת מידי יום לאיכות החיים ורווחתם של תושבי העיר, לפיתוחה של העיר ושמירה על ניקיונה. העירייה בהנהגתי השקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים בחינוך, תרבות, יזמות, רווחה, פרויקטים שונים ובמימוש חזוני להפיכת שדרות לבירת הנגב המערבי. כיום שדרות היא עיר משגשגת ופורחת, מגובשת ותוססת, עיר שהיא משפחה אחת גדולה.
מעל לכול, שדרות התברכה בתושבים נהדרים אשר מגדירים אותה ומהווים את הבסיס לשגשוגה ופריחתה. העיר התברכה בהון אנושי יוצא דופן, של קהילה חמה ומחבקת, פעילה, משתפת ומשתתפת. קהילה המגלה אחווה, אחריות, כבוד וערבות הדדית. כל אלו יחדיו הופכים את החיים בשדרות ואת הקהילה בה למופת ומושא לחיקוי

אני מזמין אתכם לגלוש, להתעדכן וליהנות מהשפע הרב אותו מציעה שדרות , בכל ימות השנה.

בברכה

אלון דוידי ראש העיר- חתימה