דוידי לעובדים: "אתם המשפחה שלי, הלב של העיר"

דוידי לעובדים: "אתם המשפחה שלי,

הלב של העיר"

עובדי עיריית שדרות ושלוחותיה, גמלאי וגמלאיות העירייה, התכנסו השבוע באצטדיון הכדורגל להרמת כוסית לחג הפסח. יו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי, הפתיע את ראש העיר, אלון דוידי, כשהעניק לו זר פרחים ובירך אותו במילים מרגשות. "עובדי ועובדות עיריית שדרות – אתם המשפחה שלי! אתם המוח, הלב, הרגליים, הידיים והמנוע של העיר הנפלאה שלנו", אמר דוידי לעובדים.

לאחר שנה נטולת אירועים, מפגשי עובדים והרמות כוסית ב"זום" בלבד, ארגנו הנהלת עיריית שדרות וועד העובדים אירוע הרמת כוסית לכלל עובדי העירייה ושלוחותיה וכן לגמלאי וגמלאיות העירייה. האירוע התקיים באצטדיון הכדורגל "טוטו שדרות", תחת כיפת השמיים, ולבעלי "תו ירוק" בלבד.

העובדים נהנו מארוחת צוהריים קלה, מאווירה טובה, מוזיקת רקע וכמובן שי לחג כשלכלל הדברים דאגו אגף משאבי אנוש, ועד העובדים, אגף אירועים וספורט ומרכז הצעירים.

מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, בירך את כלל העובדים ושיבח אותם על פעילותם במהלך כל השנה, בעיקר מול אתגרי הקורונה.

מ"מ וסגן ראש העיר והממונה על משאבי אנוש, אלעד קלימי: "כיף להרים כוסית עם עובדי העירייה המסורים. לאורך כל השנה עובדי העירייה על כל שלוחותיה, מעניקים לתושבים את השירות המירבי מתוך שליחות ציבורית והם הכוח להניע כל תהליך בעיר. זאת זכות להיות חלק ממשפחת עיריית שדרות. זאת גם ההזדמנות להודות לחברי היקר מורדי אליאסי, יו"ר ועד העובדים ולכל חברי הוועד על שותפות מדהימה ודאגה תמידית לעובדים! תודה אחרונה ומיוחדת לראש העיר אלון דוידי על שותפות, חברות והנהגה אמיתית יחד".

יו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי, בירך את כלל העובדים ובני משפחותיהם והודה בהתרגשות לראש העיר, אלון דוידי, וממלא מקומו, אלעד קלימי, על השותפות המסורה והמחויבות הגדולה למען עובדי ועובדות העירייה. אליאסי ויוסי אוחיון העניקו זרי פרחים לדוידי וקלימי.

ראש העיר, אלון דוידי, בירך את העובדים בהתרגשות רבה: "בכל הרמת כוסית לכבוד החגים אני שמח לברך ולפגוש אתכם, עובדים יקרים ושותפים יקרים שלי לעשייה. נקודת הזמן בה אני נמצא מזכירה לי מה היא משפחה ואיפה הלב של העיר הזו. עובדי ועובדות עיריית שדרות – אתם המשפחה שלי! אתם המוח, הלב, הרגליים, הידיים והמנוע של העיר הנפלאה שלנו. מידי בוקר אתם קמים עם רצון אמיתי לתרום לעיר שלנו ולתושבים היקרים שלנו. תודה למורדי, יו"ר ועד העובדים ולכל הועד היקר בעירייה, על השותפות המסורה לאורך כל הדרך. אני מאחל חג פסח כשר ושמח לכם העובדים ובני משפחותיכם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *