דוידי ממשיך במפגשי התושבים

דוידי ממשיך במפגשי התושבים

שירות עד הבית: ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הגיע בשבוע שעבר למפגש תושבים ברחובות ארזים ואורנים בשכונת נאות הדקל. זאת, במטרה לשמוע מקרוב על האתגרים וההזדמנויות בשכונה, לענות על שאלות התושבים וחשוב מכל לספר על תכנון חידוש השכונה שיוצא לפועל בימים אלו ממש.

כחלק מפרויקט 'חידוש שכונות' שאותו מוביל בשנים האחרונות ראש העיר, אלון דוידי, כעת הגיע תורם של הרחובות ארזים ואורנים בשכונת נאות הדקל לעבור מהפך. כאמור, מדובר על שיתוף פעולה נוסף של אגף שירות לתושב בעיריית שדרות עם החברה הכלכלית. לשם כך, נערך מפגש תושבים ברחובות אורנים וארזים יחד עם ראש העיר ועם כל הצוותים המקצועיים, בהם מנהל מינהלת הסכם הגג, אריה כהן, מנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך ורכזת משל"ת (מרכז שירות לתושב) נאות הדקל, אלונה שפירא. חשוב לציין, שתחילה רכזי המשל"תים הם אלו שמזהים את הצורך של תושבי השכונות והם אחראים על המיפוי בהתאם לשכונה שאליה הם משתייכים.

לאחר הסיור הנ"ל הוחלט שברחובות הללו יושקעו כ-2 מיליון ₪ עבור עבודות גינון שכבר בוצעו מראש (בשל שנת השמיטה), החלפת מדרכות ואבני שפה, ריבוד כבישים והחלפת חלק מהתאורה ברחוב (תאורה סולארית). על פי הערכות, עבודות השיפוץ יחלו בימים הקרובים וזאת על מנת להיטיב את חוויות המגורים של התושבים בשדרות.

ראש העיר, אלון דוידי: "קידום העיר שדרות מבחינתי בא לידי ביטוי לא רק בבנייה חדשה אלא גם בשיפוץ ובמהפך של השכונות הוותיקות בעיר. המטרה היא להתקדם ולהתפתח בכל התחומים ולשם כך אנו דואגים למשאבים ותקציבים נוספים לפיתוח. תודה לחבר מועצת העיר, אורן נזרי, למנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך וכמובן לחברה הכלכלית ולעובדי העירייה שנמצאים בקשר מתמיד עם התושבים ודואגים לטפח ולשפר למענם".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיקי שיקום שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי: "מפגשי התושבים נועדו על מנת שנוכל לדעת מקרוב מה חשוב למתגוררים באותה שכונה, מהן הבעיות ובמה אפשר לשפר ולשנות. המטרה שלנו היא להפוך ולשדרג את כל שכונות המגורים בעיר. אני שמח להיות חלק מאגף שירות לתושב, ואני רוצה להודות לכל העוסקים בכך".  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *