הוקרה לפורשי עיריית שדרות

הוקרה לפורשי עיריית שדרות

עיריית שדרות קיימה השבוע  טקס פרידה לתשעה עובדים ועובדות שיוצאים לגמלאות. הפורשים נהנו מברכות פרידה של הנהגת העיר. ראש העיר, אלון דוידי: "אנחנו נמשיך ללוות ולהעצים את העובדים היקרים גם לאחר פרישתם לגמלאות".

עוד שנה הגיעה לסיומה בימים אלו ממש וכמידי שנה, עיריית שדרות נפרדה מעובדיה שהגיעו לגמלאות בטקס פורשים מרגש. הטקס התקיים ביום שני השבוע ברחבת "כיכר העיר" בהשתתפות ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, חברי ועד העובדים יוסי אוחיון ועדנה סויסה. כל המשתתפים הוקירו את פועלם ותרומתם של הפורשים במשך שנות עבודתם בעיריית שדרות.

הפורשים מהם נפרדה העירייה הם דבורה אבוטבול, שולמית ששון, רחל אסידו, אלכסנדר אליאסוב, סילבי אברג'יל ושולה אבוטבול מאגף החינוך, שמעון לזמי מאגף שפ"ע, קובי הרוש, רבש"ץ העיר מזה 21 שנים ופאני ביטון, מזכירת השיטור העירוני. העובדים והעובדות התרגשו מאוד ממעמד טקס הפרידה וההוקרה על פועלם ועשייתם הברוכה ועל תרומתם למערכת במהלך השנים הרבות בעבודתם.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העובדות והעובדים שנפרדנו מהם השבוע לקחו חלק משמעותי בפיתוחה ושגשוגה של העיר. עיריית שדרות מלווה את עובדיה גם לאחר פרישתם לגמלאות, זהו חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו להעצים את אוכלוסיית הפורשים בעיר, כי כולנו משפחה אחת גדולה. אני מאחל בהצלחה רבה לכל הפורשים והכי חשוב תנצלו את הזמן כדי ליהנות מן החיים. אנו מוקירים אתכם על כך שהקדשתם את מיטב שנותיכם למען שדרות ותושביה, ומקווים עוד לראות את כולכם תורמים מהניסיון העשיר שצברתם. תודה לאגף משאבי אנוש ולמורדי אליאסי יו"ר הוועד וחברי הוועד על קיום אירוע הפרישה".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי: "זוהי ההזדמנות לומר לכם תודה על עשייתכם הברוכה ותרומתכם בעבודה המסורה במשך השנים. השלב הזה מאתגר, מלא אפשרויות, עם זמן לילדים ולנכדים, רווי חוויות חדשות, מגוון בעיסוקים, טיולים, התנדבות בקהילה וגם בפעילות שעיריית שדרות מציעה בשפע למלאי העיר במתנ"ס. קבלו את ברכתנו החמה והצליחו בדרככם החדשה, נצלו את האפשרויות החדשות עד תום ותדעו ליהנות מזמנכם הפנוי. תודה לראש העיר אלון דוידי, ששם לו למטרה ללוות את עובדיה גם לאחר פרישתם לגמלאות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *