הלב של תושבי שדרות יצא אל החיילים

הלב של תושבי שדרות יצא אל החיילים

הקהילתיות והלב החם של תושבי שדרות כבר יצאו מזמן למרחקים והשבוע, חיילי צה"ל המוצבים בגזרה הסמוכה לעיר הרגישו זאת היטב.

ביום שלישי האחרון החליטו מתנדבי "הפינה החמה לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון", בראשותה של רכזת יחידת ההתנדבות העירונית, הלל סוויסה, לפנק את החיילים המוצבים בחטיבה הצפונית, שבימים האחרונים פעלות רבות בהפרות הסדר שליד הגדר על-ידי מאות פלסטינים מרצועת עזה.

צוות הפינה החמה פרסם הודעות בקבוצות הוטסאפ השונות ובפייסבוק הקוראות לתושבים להגיע לפינה החמה עם כל הבא ליד, והכל עבור החיילים שלנו.

תוך דקות ספורות הוצף צוות הפינה החמה בהודעות חמות וטלפונים נרגשים הנענים לקריאה הספונטנית.

בתוך שעה וחצי הכל כבר היה מוכן- תושבים מדהימים הגיעו עם עשרות מאכלים שונים, 30 מגשי פיצה, סלטים, פירות, שתיה וקינוחים, חלק מהתושבים תרמו כסף למיזם והכי חשוב- לב שמח וחיוך רחב!

החיילים הגיעו בשעה 20:00 לפינה החמה בשדרות והיו בהלם מכמויות האוכל ובעיקר מכמות האהבה והחיבוק שהם קיבלו מהתושבים.

"זו הזדמנות להודות למתנדבים הקבועים שמתפעלים את הפינה במשמרות ומארחים את החיילים שלנו וכמובן לצוות של יחידת ההתנדבות וצוות שירות משמעותי של יחידת הנוער בעיריית שדרות בניהולו של אורי קראוס שנמצאים כל השנה בקשר רציף עם הצבא", אמרה סוויסה.

בנוסף, בעירייה ביקשו לפרגן לבעלי העסקים השדרותים שתורמים בלי לחשוב פעמיים כשמדובר בחיילים שלנו- מאפיית חורי שדרות – Huri Bakery, טובל"ה פיצה, פסטה וזהו, פיצה כמעט חינם שדרות, פיצה שמש שדרות, גל יסמין, סופר אמונה, פיצה סטורי, סופר דהן, יקיר ביטון, פרוספר, ממתקי דודו, אבי פרץ, פיצה מונטנה, ביג סטוק, דוד תורג'מן, שרון שטרית, אלעד בוהדנה.

"הפינה החמה לחיילים, שממוקמת בכניסה לעיר ממש ליד הרכבת, הוא אחד הפרויקטים המרגשים שאנחנו גאים בהם- מייצר מפגשים חשובים ונותן לנו כתושבים להחזיר ולו מעט לחיילים שלנו", סיכמה סוויסה.

מי שרוצה לקחת חלק ולהיות שותף בצוות המתנדבים בפינה החמה מוזמן לדבר עם יחידת ההתנדבות- 0505370396

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *