המיזם הכלכלי-חברתי "נגב תשעשרה" מרחיב את פעילותו ומגיע לשדרות

המיזם הכלכלי-חברתי "נגב תשעשרה" מרחיב את פעילותו ומגיע לשדרות

המיזם יעסיק עשרות מתושבי שדרות והסביבה בעבודה עם החברות הגדולות במשק במשרות של אנליסטים ומערכות מידע.

בקרוב ייפתח בשדרות קמפוס תעסוקה חדש של המיזם הכלכלי-חברתי לקידום תעסוקה בנגב – נגב תשעשרה. המיזם הוקם לפני כשנה, בעיצומו של משבר הקורונה, ביוזמת חנה רדו ובתמיכת המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ואשכול נגב מערבי בעיר אופקים וכבר היום מעסיק כ-30 עובדות ועובדים תושבי הנגב המערבי. לאור הצלחת המיזם וגדילה עצומה בפעילותו, הוחלט להרחיבו ולהקים קמפוס תעסוקה איכותית נוסף בשדרות, בשיתוף-פעולה מלא של העירייה והעומד בראשה, אלון דוידי, שדאגו להקצות לטובת המיזם מבנה במרכז העיר, ברחוב הרמב"ם/רון שוקרון.

הקמפוס החדש שייפתח בשדרות יעסיק בשלב ראשון כ-50 עובדים בתחומים של ניהול סיכונים, מערכות מידע ואנליזה עסקית. מדובר על תחומים "חמים" שנמצאים בצמיחה תמידית והביקושים אליהם עלו מאוד בשנים האחרונות בישראל. את המהלך להרחבת הפעילות בשדרות מובילה נגב תשעשרה יחד עם העירייה, כאשר בשלב ראשון צפויים לגייס כ-50 עובדות ועובדים תושבי שדרות והאזור בתחומים שלsaleaforce  ו-BI. בנוסף, יאכלס הקמפוס החדש בשדרות גם את המיזם הדיגיטלי "לינק תשעשרה" שפועל בתמיכת בנק הפועלים ומעניק שירותי דיגיטל מגוונים לחברות ממרכז הארץ ולעסקים קטנים ובינוניים מהנגב.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "נושא התעסוקה האיכותית עומד בראש סדר העדיפות שלנו בימים אלו ועל כן דאגנו לפתיחת אגף חדש כלכלי תעסוקתי שיעסוק בפיתוח ובמציאת מקומות תעסוקה לתושבי העיר. נגב תשעשרה הוא מודל מצליח שמנגיש תעסוקה איכותית לתושבי העיר ובכוונתי לייבא ולשכפל מודלים כאלו ככל שיביאו רווחה כלכלית לתושבים".

יו"ר קבוצת תשעשרה ונשיאת סופרסונס, חנה רדו: "הנגב המערבי שופע בא.נשים מובחרים, איכותיים ומקצועיים שמייצרים פה תשתית לאומית לעולמות ההייטק הישראלי. הקמנו את נגב תשעשרה באמצע משבר ואפילו התחזיות האופטימיות לא חזו צמיחה שכזו, שמתאפשרת בזכות ניהולה המקצועי של ציפי המר, הסמנכ"לית שי מיינרט וצוות עובדות ועובדים משובח – כולם תושבי הנגב המערבי. אני בטוחה כי גם הקמפוס החדש בשדרות יספק מקומות תעסוקה איכותיים לתושבי האזור בתחומים שמעולם לא היו פה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *