המשל"תים נכנסים לשדרות

המשל"תים נכנסים לשדרות

עיריית שדרות ממשיכה להיות עם הפנים לתושב ומקימה מרכזי שירות לתושב, משל"תים, בשכונות השונות. השבוע נחנך המשל"ת בשכונות נאות אביב ונאות הנשיא ומאות הורים וילדים נהנו מהפנינג הפתיחה. דוידי: "אנחנו נדאג להגיע לכל תושב ותושבת ולתת לכם את המענה הטוב ביותר".

מרכזי השירות לתושב מתחילים את פעילותם בשדרות. בשנה האחרונה, במסגרת חזונו של ראש העיר, אלון דוידי, להמשיך לשפר את השירות לתושב ולהנגיש את השירות, הוא הנחה את מנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, להקים 6 מרכזי שירות לתושב (משל"תים) חדשים בעיר, שיהיו פרוסים בכל השכונות.

לאחר שבחודשים האחרונים נפתח המשל"ת בשכונת הכרמים, ביום ראשון השבוע, במעמד דוידי ומנכ"ל העירייה, טל טורן, נחנך המשל"ת שישרת את שכונות נאות אביב (ניר-עם) ונאות הנשיא (הוורד). מי שנבחר לרכז את המשל"ת הוא יוסי שטרית, תושב העיר, שמכיר את התושבים והתושבים מכירים אותו. על-פי חזונו של דוידי, המשל"תים מנהלות נועדו לשפר את השירותים הניתנים לתושב וליצור סביבת חיים איכותית באזור הגיאוגרפי של כל משל"ת. המשל"ת יהווה כתובת מרכזית לטיפול במכלול נושאים הקשורים לאיכות החיים של תושבי השכונה. המשל"ת, בתיאום ושיתוף המחלקות והאגפים, יהיה שותף בקביעת סדרי העדיפויות בנוגע לטיפול בנושאים שונים באיזור שלו. המשל"ת ייצר ככל האפשר שיתוף ציבור עם תושבי השכונה/ות שלו.

בין תפקידיו של המשל"ת: סיורים יזומים לאיתור ליקויים במנהלת והטיפול בהם, פתיחת קריאות מוקד יזומות בהתאם למפגעים שהתגלו, מעקב שוטף ויומיומי אחר קריאות מוקד פתוחות והטיפול בהן, סגירת קריאות מוקד בתחומי האחריות של המשל"ת, מעקב ובקרה אחר משך הטיפול ואיכות הטיפול בפניות תושבים, ייזום פעולות לחיזוק הקהילה ולשיפור איכות החיים במשל"ת בשיתוף היחידה הקהילתית ושיתוף ציבור ככל הניתן בנושאים שונים במנהלת האיזורית.

בנוסף, המשל"ת יחזק את הקשר עם תושבי השכונה, וועדי בתים, ועדי מרכזים מסחריים ומנהלי מוסדות ציבור הפועלים באיזור, במטרה לאתר צרכים ולשפר את איכות השירות הניתן לתושבים.

המשל"ת יהיה גם פעיל בשעת חירום, כאשר עובדיו יהיו בצוותי החירום בשכונה ויסייעו בכל שיידרש.

בהמשך צפויים להיפתח משל"תים בנאות הנביאים ונאות יצחק רבין, בנאות הדקל ונאות אשכול, בשכונת בן גוריון ובנאות המייסדים.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר לתושבים: "אנחנו אוהבים מאוד להשקיע ולפתח את העיר שלנו. מעכשיו יש לך איש קשר בשכונה וזה יוסי שטרית, כל מה שאתם רוצים להציע ולייעל, אתם מוזמנים להציע ליוסי ולשתף אותו. אנחנו נדאג להגיע לכל תושב ותושבת ולתת לכם את המענה הטוב ביותר".

מחזיק תיק שירות לתושב, חבר המועצה אורן נזרי: "החיבור הישיר שלנו עם התושבים, מעבר לעובדה שהדלת של כולנו פתוחה, היא באמצעות המשל"תים. באמצעות המשל"תים התושבים יוכלו להציע הצעות לשיפור, רעיונות לטיפוח השכונה ובמידה של בעיות להעלות אותן ולמצוא פיתרון. אמשיך יחד עם ראש העיר בעשייה הרבה למען התושבים".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונה מטקס חנוכת המשל"ת. צילום: רייב אטרקציות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *