הסתיים מחזור 5 של "קווליטסט" בשדרות

הסתיים מחזור 5 של "קווליטסט" בשדרות

קורס בודקי התוכנה של עיריית שדרות וחברת "קווליטסט" חגג את סיום המחזור החמישי!

לפני קצת יותר משנה וחצי, בשיא מגפת הקורונה, עיריית שדרות הייתה החלוצה לקבל את ההחלטה לקיים הכשרות מקצועיות לתושבי העיר שבסופן יוכלו לזכות בעבודה איכותית עם שכר ראוי אצל המעסיקים המובילים בתעשיית ההייטק.

השותפות הראשונה שנרקמה הייתה עם חברת "קווליטסט", חברת בדיקות התוכנה הגדולה בעולם, המעסיקה כ-6,000 עובדים בארץ ובחו"ל.

מאז ועד היום, בזכות השותפות המופלאה הוכשרו מעל 100 צעירים כבודקי תוכנה ומעל 60 מהם כבר מועסקים.

בטקס מרגש שהתקיים השבוע קיבלו בוגרי המחזור החמישי את התעודות והודו לעיריית שדרות על היוזמה החשובה ויוצאת הדופן.

משתתפי הקורס, שהצעיר ביותר שהשתתף בו הוא בשנות ה-20 לחייו והמבוגר ביותר בשנות ה-50 לחייו, הוכיחו שניתן לבנות או לשנות קריירה בכל שלב בחיים ובמרחק נסיעה מביתם קיבלו את כרטיס הכניסה שלהם לעולם ההייטק.

המדיניות החדשה שמתווה ראש העיר, אלון דוידי, כוללת את פתיחת האגף לפיתוח כלכלי-תעסוקתי, בניהולו של יגאל ברכה, ובתוך האגף תחום התעסוקה אותו מובילה גל שמאי-לוי. העשייה הרבה בתחום ייצרה מאז שיתופי פעולה רבים ורק בחודש מרץ הקרוב ייפתחו ארבע הכשרות נוספות כשבימים אלו נערכים ימי חשיפה ורישום להכשרות.

קורס בודקי התוכנה המוצלח יחד עם חברת קווליטסט יפתח את שעריו למחזור השישי. בנוסף, ייפתח קורס PPC – קורס לניהול קמפיינים בדיגיטל בשיתוף עם לינק 19 ומכללת ניו מדיה הידועה מהטובות בתחום. כמו כן, ייפתח קורס של מכללת R.E.S ואיגוד הנדל"ן של שיכיל קורסים על תיווך, ייעוץ משכנתאות, מסחר ועוד. הרביעי זה קורס בשיתוף פעולה עם חברת HELPFUL  המיועד לנשים (ומתאים גם למשרות אם) של ניהול משרד לעסקים קטנים. חשוב להדגיש, שכל ההכשרות מסובסדות עבור התושבים על ידי עיריית שדרות. 

ראש העיר, אלון דוידי: "עיריית שדרות שמה דגש רב על מענה לתושביה במגוון התחומים, בהם תחום התעסוקה. ייסדנו את נושא ההכשרות המסובסדות בתקופת הקורונה ואנחנו ממשיכים זאת ביתר שאת. אני מזמין את כל מי שהנושא אנחנו מזמינים אתכם לפנות למרכז הצעירים לקבלת פרטים, להשתלב בהכשרות ולהגיד שלום לחיים החדשים שלכם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *