הפעילים המצטיינים הצעירים של שדרות

הפעילים המצטיינים הצעירים של שדרות

אגף נוער וצעירים בעיריית שדרות, באמצעות יחידת הנוער, קיים השבוע בלשכת ראש העיר טקס הענקת תעודות פעילים מצטיינים לשלושה בני-נוער מהעיר. הפעילים המצטיינים נבחרו על-ידי ועדה ראתה לנגד עיניה את שעות ההתנדבות הרבות שלהם למען הקהילה, לצד השקעתם בלימודים.

טקס הוקרה לפעילים מצטיינים בקרב בני הנוער בשדרות לשנת תש"ף התקיים השבוע בלשכת ראש העיר, אלון דוידי, בהשתתפות סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, מנהל אגף החינוך, גיל חדש, מנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה, ומנהלת יחידת הנוער, גל שמאי לוי. הטקס התקיים רק עכשיו, על-אף שתש"ף הסתיימה מזמן בשל מגבלות הקורונה.

מתוך עשרות בני נוער שהוגשו על-ידי בתי הספר התיכוניים, תנועות הנוער וארגוני הנוער בעיר, ועדת בחירה עירונית, שכללה את נציגות משרד החינוך, בחרה בחן מלכיאל לייצג את שדרות במחוז דרום. חן גן נבחרה לאחת מנציגות המחוז לייצג את שדרות ברמה הארצית ובמעמד זה היא זכתה למצטיינת ארצית.

חן מלכיאל היא תלמידת כיתה י"ב במסלול אולפנית בקריה הדתית אמי"ת, מדריכה בסניף "בני עקיבא" בעיר ורכזת חינוך מיוחד – מלווה את שבט "יובל" וחניכים משולבים. מתנדבת במד"א, מתנדבת במועדוניות, עם קשישים, תופרת בגדים לחיילים – מודל ודוגמה אישית לילדים ובני נוער.

אורי כהן, תלמיד כיתה י"א בישיבת "בית יהודה" במושב כפר מימון, קומונר סניף "אריאל" בנים שדרות המונה כ- 170 חניכים ומדריכים. בתקופת הקורונה התנדב אורי את מספר הפעמים הרב ביותר כנער בעיר ורתם אחריו בני נוער נוספים לעשייה רבה.

הדר מלכהתלמידת כיתה י"ב במקיף כללי אמי"ת על-שם גוטוירט, יו"ר מועצת תלמידים של המקיף, מתנדבת במד"א, מרכזת פרויקטים בית ספריים, חונכת

תלמידים צעירים ממנה, לומדת בתוכנית "מגשימים" – תוכנית מצוינות ללימודי מחשבים וסייבר. 

ראש העיר, אלון דוידי: "בני הנוער של שדרות הם מופלאים ומיוחדים ברצון שלהם לסייע לקהילה, להתנדב בתנועות הנוער ובארגונים השונים ובנוסף לתת מעצמם בבתי הספר שבהם הם לא לומדים. אני מברך את אורי, הדר וחן, שאף קיבלה תעודת הצטיינות מחוזית וארצית. תודה גם לצוות יחידת הנוער, בהובלתה של גל שמאי לוי על הפעילות הברוכה במהלך כל השנה".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "טקס פעילים מצטיינים עירוני שמתקיים מידי שנה מביא לידי ביטוי את ההוקרה שלנו לבני ובנות נוער על פעילות חברתית והתנדבותית בעיר. תודה למצטיינים – חן מלכיאל, הדר מלכה ואורי כהן המלאים ברוח התנדבות ומהווים סמל ודוגמה לנוער מצטיין, פעיל ומעורב בקהילה. תודה ליחידת הנוער בהובלת גל שמאי לוי על הליווי המתמיד במהלך כל השנה וההובלה של תחום הנוער בגאון. אני קורא לבנות ובני הנוער היקרים שלנו בשדרות אתם מוזמנים לבוא ולקחת חלק בעשייה קהילתית שנותנת המון לנשמה וגם לחברה".

מנהלת יחידת הנוער, גל שמאי לוי: "זוהי הזדמנות לעלות על נס ולהגיד תודה לבני הנוער שלנו. אלו הם נציגים מתוך הנוער שמשלבים לימודים ועשייה ערכית התנדבותית יום יום, פועלים למען האחר ומשמשים דוגמה אישית לנוער וילדים בעיר שלנו למצוינות חברתית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *