הצלחה אדירה לפרויקט "גשר" בשדרות

הצלחה אדירה לפרויקט "גשר" בשדרות

כ-250 תלמידי ותלמידות פרויקט "גשר" בשדרות נהנו השבוע מאירוע פסח חגיגי במשחקיית שדרות JNF המחודשת, שכלל פעילות ספורטיבית לצד הפעלות מתמטיות חווייתיות. ראש העיר, אלון דוידי:

באירוע פסח חגיגי ומרגש של פתיחת המשחקייה המחודשת באזור התעשייה בשדרות, נהנו תלמידי פרויקט 'גשר' בעיר מפעילות מגוונת שכללה הפעלות מתמטיות חווייתיות, לצד פעילויות והפעלות במשחקייה ובראשן מתחם הטרמפולינות החדשני.

לאחר חודשי מאמץ רבים של ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, מנכ"ל הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל סימן טוב, מנהל אגף החינוך, גיל חדש, מנהלת פרויקט "גשר", מיכל מאירה גדיף, וכלל המורים והמדריכים בפרויקט, ניתן כבר לספר על הצלחה כבירה עם כ-250 תלמידים ותלמידות משבעה בתי-ספר יסודיים בעיר שלומדים תגבור מתמטיקה בשעות אחר-הצהריים.

הפרויקט, שייחודי לעיר שדרות, מקדם מאוד את הלמידה והביטחון של התלמידים בהתמודדות עם משימות מתמטיות. התלמידים משקפים את הרגשת הביטחון בחומר הנלמד ומשתפים בהצלחות אישיות. באירוע החגיגי חולקו לתלמידים המצטיינים תעודות הערכה על התמדה, השקעה, הישגים והתקדמות אישית בלמידת מקצוע המתמטיקה ובהיבטים חינוכיים נוספים.

התלמידים נהנו במהלך הפעילות מכיבוד טעים, ארוחת ערב בשרית ומפנקת וכמובן לסיום יצאו לתקופת הקיץ עם שי אישי.

את כל האירוע ליוו והובילו ביד רמה צוות המורים והמתגברים המקצועיים של פרויקט 'גשר' לצד צוות המשחקייה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אין יותר מתאים מהשילוב של פתיחת המשחקייה המחודשת לתלמידי פרויקט גשר, זה מבטא את תנופת העשייה למען כלל התושבים, הנוער והוספת מתחמי טרמפולינות, ג'ימבורי לקטנטנים ועוד. נמשיך להשקיע משאבים רבים בכל התחומים. זוהי הגאווה שלנו שילדי העיר יגשימו את היכולות שלהם ואחרי הלימודים ייהנו ממקום אטרקטיבי וחווייתי".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "האווירה החמימה, הקבוצות הקטנות וההשקעה המדהימה – זה הסוד והמתכון להצלחת הפרויקט הנפלא והחשוב הזה שהוא פרי עמלו של ראש העיר אלון דוידי, המשקיע משאבים רבים בפרויקט היוקרתי הזה. נמשיך להשקיע בחינוך ילדנו ולגלות את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מהם״.

מנכ"ל הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל סימן טוב: "פרויקט גשר הוא ספינת הדגל של הקרן לפיתוח שדרות ואנו נמשיך להעצים אותו למען ילדי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *