הצלחה מסחררת למיזם 'משלוחים בשקל' של עיריית שדרות

הצלחה מסחררת למיזם 'משלוחים בשקל' של עיריית שדרות

מיזם 'משלוחים בשקל' של עיריית שדרות הגיע לסיומו בתום חודש של פעילות לאחר שנחל הצלחה רבה עם למעלה מ-5,000 משלוחים. כאמור, העירייה סבסדה את עלות המשלוחים בעשרות אלפי שקלים כדי שיעלו שקל אחד לצרכן וזאת במטרה לסייע לעסקי המזון בעיר ולתושבים.

עם סיום החופש הגדול ותחילת הלימודים הסתיים מיזם 'משלוחים בשקל'. מדובר על מיזם שהטיב עם עסקי המזון בעיר והקל גם מאוד על התושבים. ראש העיר, אלון דוידי, בשיתוף מינהלת התעשייה והעסקים, זיהו את הקושי ואת חוסר הוודאות שנוצרו בתקופה האחרונה בשל נגיף הקורונה, בעיקר בתחום עסקי המזון, אליהם אנשים נמנעו מלהגיע.

לשם כך, החליטה העירייה לסבסד את המשלוחים בעיר מעסקי המזון לשקל אחד בלבד. לאחר פרסום קול קורא של העירייה, נרשמו למיזם כ-30 מסעדות, 11 שליחים ביצעו את העבודות וקיבלו שכר מלא על עבודתם מהעירייה ובוצעו 5,312 משלוחים. העירייה מימנה את הסבסוד בקרוב ל-70,000 שקלים ובכך סייעה הן לעסקים והן לתושבים שיכלו להיעזר בבתי האוכל לארוחות במהלך היום ולשלם מחיר נמוך מאוד על המשלוח.

חשוב לציין, שהמיזם תרם לעלייה בכמות ההזמנות מעסקי האוכל ברחבי העיר מה שהביא גם לרווחת התושבים.

ליאור צומן, הבעלים של מסעדת "סבא שמחה", סיפר על היוזמה: "המיזם בהחלט הביא לעלייה במשלוחים בשדרות, ומעבר לזה, נתן הרגשה טובה שהעירייה חושבת ומנסה לעזור לעסקים".

ניר שוחט, הבעלים של מסעדת "סושימוטו", מוסיף: "'משלוח בשקל' זו אחת היוזמות המוצלחות ביותר- לחבר עסקים מקומיים ללקוחות מקומיים. בפשטות וב'הכנסת היד לכיס' הצליחה העירייה להנגיש את העסקים לתושבים, להגדיל את פעילות העסקים ולשמח את התושבים. יוזמה ברוכה ומוצלחת!"

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות אנו מעודדים את העסקים ומסייעים להם ולתושבים. בשל התקופה המאתגרת שאנו חווים כעת, עלינו להיות מאוחדים מתמיד, לעזור ולחזק אחד את השני. לכן, החלטנו להוציא לפועל את המיזם הנ"ל ואכן ניתן לראות שכמות ההזמנות מהעסקים המקומיים הייתה מעל המצופה. עיריית שדרות תמשיך לזהות את צרכי התושבים ולפעול עבורם ולמענם".

·      מצורפת ההודעה ותמונות מהמשלוחים. צילום: דביר מלכה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *