הקרן לידידות עושה טוב לשדרות

הקרן לידידות עושה טוב לשדרות

הקרן לידידות, המסייעת למעל ל-1,500,000 ישראלים בתחומים שונים, תורמת מזה שנים רבות לעיר שדרות במרכיבים שונים. גם במבצע "שומר החומות" נשיאת הקרן, יעל אקשטיין, הייתה בקשר ישיר מול ראש העיר, אלון דוידי ועובדיה הגיעו לעיר ויחד עם עובדי עירייה ומתנדבים סייעו למשפחות מוחלשות ולילדים עם צרכים מיוחדים.

במסגרת תוכנית רחבה של מיגון יישובי הדרום ועל רקע מאות טילים שנורו בסבב ההסלמה הנוכחי רק על שדרות וכהמשך ישיר לסיוע הניתן לעיר במשך שנים רבות, הציבה השבוע הקרן לידידות, בתיאום עם פיקוד העורף ועיריית שדרות 9 מיגוניות ברחבי העיר, בין השאר, בפארק הכרמים ובפארק המוזיקה.  בנוסף, חולקו כרטיסי מזון על-סך 300 ש"ח כל-אחד לאגף הרווחה ושירותים חברתיים לטובת משפחות מוחלשות, חולקו מאות מנות בשיתוף מרכז החסד, בניהולו של אביחי עמוסי, בעיר וכן משחקים לילדים עם צרכים מיוחדים בשיתוף עובדי האגף ומתנדבים.

נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין: "ליבנו עם כל אזרחי ישראל הנמצאים תחת מתקפה. אנחנו ערוכים  לתת מענים ככל שידרשו כדי לסייע לרשויות ולציבור לעבור את התקופה הזו בשלום".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נפגש השבוע עם אקשטיין ואמר: "לקרן לידידות לב רחב ורצון לסייע לנו במהלך כל השנה, לאו דווקא בימי חירום. לנשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין, מחויבות גדולה ורבה לעיר שדרות ותושביה וגם במבצע עכשיו חשנו זאת עם הסיוע במזון, במשחקים ובמיגוניות למען תושבי העיר. אני מודה ליעל ולכלל עובדי הקרן".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *