הרשמה חסרת תקדים לקייטנות בשדרות

הרשמה חסרת תקדים לקייטנות בשדרות

בתי הספר והגנים של החופש הגדול בשדרות נפתחו השבוע עם שיא בכמות הנרשמים בשנים האחרונות: מעל ל-3,000 ילדים וילדות נרשמו השנה לקייטנות הקיץ. בקייטנות הילדים נהנים מיום מלא בפעילויות, חוגים, סדנאות וטיולים. ראש העיר, אלון דוידי: "עבדנו קשה על מנת שהקייטנות יהיו איכותיות, מלמדות וחשוב מכל כיפיות".

השבוע נפתחו באופן רשמי קייטנות החופש הגדול בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים. אגף החינוך בעיריית שדרות יחד עם המתנ"ס העירוני ועם הצוות החינוכי בבתי הספר ובגנים אחראים על הפעלת הקייטנות ועל יצירת התכנים.

כאמור, הילדים לומדים ולוקחים חלק בחוגי מדעים של המרכז המדעי, בחוג תנועה, יוגה, סדנאות אומנות, חוגי קרן קרב- תיאטרון, ספורט ועוד. בנוסף, הילדים מקבלים חומרי העשרה בערכות יצירה מגוונות וקיציות. לאחר שעות הבוקר, בהן הילדים משלבים בין לימודים לבין פעילויות העשרה וכיף, בזמן הצהרון, הם נהנים מארוחה חמה, טעימה ומזינה וכן חוגים נוספים כמו ריתמיקה, משחקי מים, מדעים ועוד.

בבתי הספר הכינה כל מנהלת בית-ספר עם הצוות החינוכי תוכנית בית ספרית הכוללת סדנאות, הצגות, חוגים, ימי ספורט, ימי בריכה, מתנפחים ודוכני משחק. זאת בנוסף ללמידה החווייתית והשלמת הפערים שנוצרו עקב התפשטות נגיף הקורונה ועקב סבב הלחימה האחרון בהם נעדרו התלמידים מבתי הספר.

ילדי הצהרונים בבתי הספר נהנים מחוגי ODT (אימון המתקיים בשטח ולא בכיתות הלימוד), ספורט, מתחמי חידות ומשחקי לוח. בנוסף, השנה כיתות ה'-ו' הצטרפו לליגה של הגדולים והם נהנים מתוכנית Summer Camp שבה הם לומדים אנגלית, חשיבה מתמטית באווירה קיצית, משתתפים בפעילויות העשרה במדעים וזאת לצד סדנאות פעילויות חווייתיות.

ראש העיר, אלון דוידי: "גם השנה המשכנו והשקענו בפעילויות הקיץ ובמסגרות עבור הילדים שלנו. עבדנו קשה על מנת שהקייטנות יהיו איכותיות, מלמדות וחשוב מכל כיפיות. כל זאת על מנת שהילדים שלנו ייהנו מחופשה מלאת חוויות ואטרקציות. תודה לצוות המתנ"ס ולאגף החינוך על העבודה הקשה ועל תפעול הקייטנות. מאחל לכולם חופשה מהנה ובטוחה!"

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "אני שמח ומברך את מערכת החינוך וצוות המתנ"ס על ארגון וקיום קייטנות קיץ איכותיות ומהנות לילדי העיר בגנים ובבתי הספר. עיריית שדרות הוסיפה מתקציבה תוכניות ופעילויות רבות ומגוונות זאת במטרה להעשיר את הקייטנה הבסיסית וכדי לתת מענה להורים עובדים ולאפשר להם לשמור על שגרת עבודה, תוך מתן הזדמנות שווה לכל ילדי העיר ללמוד, ליהנות ולהעשיר את הידע בימי החופשה. תודה לצוות אגף החינוך והמתנ"ס, על העבודה המסורה, אותה הם מבצעים במהלך כל השנה".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה: "כמדי שנה, המתנ"ס העירוני יחד עם עיריית שדרות פועלים על מנת לפתוח את בתי הספר והגנים של החופש הגדול וזאת כדי לספק לילדים מסגרות מהנות גם בחופשת הקיץ. תודה לכולם על העבודה הקשה ועל המסירות הרבה. אנו נמשיך לפעול למען העשרת התרבות בשדרות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *