התגלית של שדרות

התגלית של שדרות

מאות משתתפי פרויקט "תגלית" הגיעו בשבוע שעבר לאירוע הזדהות עם שדרות לאחר מבצע "מגן וחץ". מנכ"ל "תגלית", גידי מרק: "משתתפי תגלית מגיעים לכאן כסטודנטים וחוזרים כשגרירים בקמפוסים שמעבירים מסר למיליונים ברחבי העולם- עם ישראל חזק, עם ישראל חי".

אירוע גדול ומשמעותי מאוד התקיים בשבוע שעבר בשדרות – מאות משתתפי פרויקט "תגלית" הגיעו לביקור בעיר בהובלת מנכ"ל "תגלית", גידי מרק, והצוות שלו, יחד עם הנהלת העיר, מנכ"ל הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל סימן טוב וצוות "תיירות שדרות".

"תגלית" נוסד לפני למעלה מ-22 שנה במטרה להגיע לכל צעיר יהודי בעולם ולאפשר לו סיור משנה חיים, כדי להרחיב את מעגל הזיקה והתמיכה בישראל.

משתתפי "תגלית" ערכו סיורים קולינריים, סדנאות תנועה, סדנאות צילום, סדנאות הדפס על עץ והציפו את מרכז העיר כשאכלו ארוחת צוהריים בעסקים המקומיים.

בנוסף, הסטודנטים למדו על החיים במציאות הביטחונית המורכבת בשדרות.

בטקס המרכזי בבית המייסדים, אמר גידי מרק, מנכ"ל "תגלית": "משתתפי תגלית מגיעים לשדרות ויוצאים מחוזקים ומעודדים. הם מגיעים לכאן כסטודנטים וחוזרים כשגרירים בקמפוסים שמעבירים מסר למיליונים ברחבי העולם- עם ישראל חזק, עם ישראל חי".

חן כהן, מנהלת "תיירות שדרות" מהקרן לפיתוח שדרות, אמרה: "אנחנו שמחים מאוד על הקשר המיוחד עם תגלית. זוהי הזדמנות מצוינת  למשתתפים להסתובב בעיר, ללמוד על החוסן המיוחד, לחוות את הקונפליקט  ואת הסיפור  של העיר שלנו במצפה שדרות- גבעת קובי ובבית המייסדים, ובעיקר- דרך האוכל! יש אצלנו סיורים קולינריים מדהימים ומרתקים שממש מסכמים את כל החוויה של שדרות, דרך הטעמים האהובים!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *