התראות ועידכונים

תושבים יקרים, לעדכונכם, בהנחיית גורמי הביטחון הופסקה באופן זמני תנועת הרכבות בין אשקלון לבאר-שבע, כך שתחנת שדרות סגורה. בנוסף, נסגר לשני הכיוונים כביש מס' 4, מצומת זיקים ועד צומת הכניסה לנתיב העשרה, כביש מס' 34, מצומת יד מרדכי עד כביש הגישה לקיבוץ ארז וכן כביש מס' 232 מצומת מפלסים ועד לצומת כפר עזה. בנוסף, חוף זיקים נסגר למבקרים. העירייה החליטה, בתיאום הצבא, על ביטול פעילויות במרחב הפתוח, בהן בית הספר לכדורגל. נכון לעכשיו, אין שינוי בהנחיות ואנחנו נעדכן ככל שיידרש. אנו קוראים לכם לשמור על ערנות ולהישמע להנחיות. מוקד מידע ושירות לתושב לשירותכם 24/7 במספר 8516*.

Для получения информации на русском языке нажмите на ссылку:
https://bit.ly/3y2HDQ2

ל"ג בעומר שדרות

תושבים יקרים, לקראת ל"ג בעומר אנו מבקשים לשמור על ההנחיות ולהדליק מדורות אך ורק במתחמי המדורות המסודרים ברחבי העיר, המפורטים בקישור.

https://bit.ly/2R5IGxM
שימו לב, הבערת מדורה שלא במקום המסומן עלולה להוביל לקנס.
בברכת חג שמח, עיריית שדרות

שעות פעילות העירייה

לרגל יום הזיכרון משרדי העירייה ייסגרו ביום רביעי, 14/4/21, בשעה 11:00, וביום חמישי, 15/4/21, יום העצמאות, העירייה תהיה סגורה.

השירותים החיוניים ימשיכו לפעול כסדרם.

נוסעים/ות יקרים/ות,

ביום חמישי ה-15.4.21, יום העצמאות, יופעלו קווי השירות במתכונת מצומצמת מהרגיל.

להלן מספרי הקווים שלא יופעלו כלל ביום זה,

לוחות הזמנים המלאים לשאר הקווים במודיעין האתר או אצל נציגי/ות השירות ב-5900*

לכלל השינויים באזור כנסו לאתר מטרופולין

מוקד השירות של מטרופולין עומד לרשותכם בכל שאלה נוספת במספר 5900*. 

נסיעה בטוחה!

 

מענה טלפוני

תושבים יקרים,

מחר, יום ראשון, 21.3 , יינתן מענה טלפוני עד השעה 12:30 במשרדי העירייה, בשל הרמת כוסית של העובדים. מוקד מידע ושירות לתושב זמין לשירותכם 7\24 במס' 8516*.

שבוע טוב.

  • ישיבת מליאה מן המניין 1/21 תתקיים ביום רביעי בתאריך 15.3.21 בשעה 19:00 ברחבת המתנ"ס.
  • ישיבת מליאה שלא מן המניין 2/21 תתקיים ביום רביעי 24.3.21 בשעה 19:00 ברחבת המתנ"ס. 

11/3/21, 08:00

עדכון עיריית שדרות:

בוקר טוב. אנחנו שמחים להודיע שהממשלה קיבלה הלילה את המלצת משרד הבריאות לקיים לימודים ביישובים כתומים ולכן הלימודים ימשיכו בעיר בשבוע הבא כסדרם. תלמידי י"א-י"ב ימשיכו ללמוד בקפסולות.
המשיכו להקפיד על ההנחיות.
יום טוב, עיריית שדרות

הודעה חשובה לציבור 📢
בשל תקלה של פיקוד העורף לבין חברת הבדיקות – היום לא יתקיימו בדיקות קורונה בשדרות!! בדיקות יתקיימו מחר (שני) וביום חמישי בשעות 9:00-16:00.

עמכם הסליחה!

הודעת עיריית שדרות
01/03/21, 16:45

תושבים יקרים אחה"צ טובים,
שדרות כמעט עיר אדומה – משמעות הישארות המצב כמו שהוא: ביטול הלימודים בשבוע הבא.
141 חולים חדשים התווספו בעיר בשבוע האחרון, 47 מהם ילדים עד גיל 16, כאשר 31 מהילדים הם עד גיל 10.

נכון לשעה זו, בעיר 240 חולים פעילים, 8 מהם מאושפזים בבתי חולים, 1 במלונית קורונה והיתר בבתיהם. 38 מהחולים התווספו מחצות. 14 תושבים נפטרו מקורונה.

נכון להיום, שדרות עיר כתומה עם ציון של 6.99 במודל הרמזור, המשמעות היא שבמידה ונגיע לציון 7 ומעלה, לא יתקיימו לימודים בעיר בשבוע הבא בכלל מסגרות החינוך. בנוסף, בתי הקפה והמסעדות שהיו אמורים להיפתח ביום ראשון הקרוב – לא ייפתחו!!

רק במאמץ משותף, שלכם, תושבים יקרים, עם הקפדה על ההנחיות, ושלנו, הרשות המקומית, שנמשיך לתת לכם, מבודדים, חולים, ותושבים שמבקשים סיוע – את השירות הטוב ביותר, נצליח להוריד את שיעורי התחלואה וליהנות משגרה בלימודים, בעסקים, בתרבות ובכלל.

בדיקות קורונה יתקיימו מחר (שלישי) וביום חמישי בשעות 9:00-16:00 באולם הספורט "ניר עם" ברחוב משעול פעמונית 1. אין צורך בתיאום תור או בהפניה, רק בהצגת תעודה מזהה ושמירה על ההנחיות.

חיסוני קורונה ממשיכים להתקיים כל העת דרך קופות החולים לבני 16 ומעלה (לא כולל מחלימים). עד כה התחסנו במנה הראשונה 55% מאוכלוסיית היעד (לא כולל מחלימים ובני 16 ומטה).
שימו לב, מעבר לעובדה ששתי מנות חיסון נגד קורונה מפחיתות משמעותית את הסיכון להידבק, הן פוטרות מצורך בבידוד!! גם במידה ואחד מבני המשפחה נדבק בקורונה ואתם מחוסנים – אין צורך שתשהו בבידוד.

רק מי שהחלים מקורונה או שעבר שבוע מאז שקיבל את המנה השנייה של החיסון – זכאי לקבל תו ירוק שמאפשר כניסה למרחבים שונים, בהם חדרי כושר, בריכות, בתי מלון ועוד.

שימרו על הילדים – כידוע לכם, בשלב זה לא ניתן לחסן ילדים מתחת לגיל 16 ולכן הם אינם חסינים ועלולים לחלות בקורונה. אנו שומעים בימים האחרונים על מקרים קשים מאוד של ילדים במחלקות הקורונה בבתי החולים. הימנעו מהגעה עם ילדים למרכולים ולמרכזי הקניות ושימרו זאת לצרכים חיוניים בלבד.

הקפידו על ההנחיות – עטיית מסכה על הפה והאף בכל יציאה מהבית, שמירה על מרחק, הימנעות מהתקהלויות, הקפדה על היגיינה אישית והקפדה על הנחיות הבידוד של משרד הבריאות – מצילות חיים!!

קנסות הקורונה – משטרת ישראל אוכפת בנחישות את הפרת ההנחיות. אנו מזכירים לכם, כי אי עטיית מסכה מחוץ למקום המגורים תגרור בחובה 500 ₪ קנס, הפרת בידוד – 5,000 ₪, הפרת חובה דיווח למשרד הבריאות – 3,000 ₪.

רק מי שהתחסן או החלים מקורונה – רשאי לקבל תו ירוק, המקנה כניסה לאצטדיונים, הופעות, חדרי כושר, בריכות ועוד. כלל ההנחיות וההסברים בתמונות המצורפות.

במאמץ משותף נעבור את התקופה המאתגרת כששדרות כולה תהיה מחוסנת.

מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם 24/7 במספר 8516* ובוואטסאפ 050-5555540.

המשך יום טוב ובריאות לכולם.

דוברות עיריית שדרות