והמקום הראשון הולך לאלונים 22 שדרות

והמקום הראשון הולך ל…

אלונים 22 שדרות

לרגל יום העצמאות, בהמשך למסורת של השנים האחרונות, קיימו עיריית שדרות-אגף אירועים וספורט, האגודה לתרבות הדיור-סניף שדרות, ופרויקט "מרגישים בבית" את תחרות הבניין המדוגלל. הבניין ברחוב משעול אלונים 22 בנאות רבין זכה במקום הראשון והתבשר שגם זכה במקום הראשון הארצי בתחרות של האגודה לתרבות הדיור.

הצלחה כפולה לדיירי בניין מס' 22 ברחוב משעול אלונים בשכונת נאות יצחק רבין בשדרות.

הבניין השתתף בתחרות הארצית של האגודה לתרבות הדיור לרגל יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל ודייריו דאגו לקשט אותו ולהאיר אותו בצבעי דגל ישראל. וועדת השיפוט של האגודה, שקיבלה את התמונות מבניינים בכל הארץ, בחרה במקום ה-1 בארץ את הבניין בשדרות והעניקה לו פרס בסכום של 5,000 ₪ לטובת טיפוח הבניין.

בנוסף, התקיימה תחרות עירונית בשדרות אותה ארגנו האגודה לתרבות הדיור-סניף שדרות, אגף אירועים וספורט בעירייה ופרויקט "מרגישים בבית".

בתחרות זו זכה גם כן במקום הראשון אלונים 22 ב-2,000 שקלים לטובת פעילות ותחזוקת הבניין. בניינים מס' 2 ו-4 ברחוב אבא שאול בשכונת הכרמים זכו במקום השני בסכום של 1,500 ₪, בניין מס' 8 ברחוב נחל דולב בשכונת נאות שקמה זכה במקום השלישי בפרס של 1,000 ₪ ודיירי בניין מס' 4 ברחוב משה זרח בשכונת נאות אביב במקום הרביעי בפרס של 750 ₪.

ממונה מחוז דרום באגודה לתרבות הדיור, יחזקאל יגנה, ברך את הזוכים והצביע על החוסן של וועדי הבתים בפריפריה שממשיכים בסיוע האגודה לתרבות הדיור לשפר את איכות החיים בדרום ולהיות זרוע חברתית וקהילתית במשימות של הישוב.

ראש העיר, אלון דוידי: "כיף לראות ולחוות את היופי והטיפוח של בנייני המגורים בשדרות במהלך כל השנה ובפרט ביום העצמאות. בניינים רבים בשדרות לקחו חלק בתחרויות וסייעו לנו לייפות את העיר ולקשטה לרגל החג. אני מברך את הזוכים ומודה לכל מי שהשתתף וכמובן ליוסי אוחיון מהאגודה לתרבות הדיור, לאופיר אסולין ואגף אירועים וספורט ושרה פחימה מפרויקט מרגישים בבית".

מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי: "תחרות הבניין המדוגלל הביאה לידי ביטוי את יופייה של העיר, במיוחד בבניינים הפרטיים בתוך השכונות שהראו לכולנו את עוצמתו של החג ועוצמתה של המדינה. ברכות לדיירי הבניין האלופים במשעול אלונים 22 שזכו במקום הראשון בתחרות. תודה ליוסי אוחיון, רכז תרבות הדיור ולצוות פרויקט 'מרגישים בבית' על העבודה המושקעת להצלחת התחרות. אנחנו משקיעים רבות גם בפרויקט 'מרגישים בבית' והן ב'תרבות הדיור' ברוח החזון הקהילתי העירוני הרואה בתחום החברתי-קהילתי את ליבת ההוויה של העיר שדרות".

מנהל סניף שדרות של האגודה לתרבות הדיור, יוסי אוחיון: "אני גאה שדיירי בניין בשדרות זכו במקום הראשון בארץ וגם במקום הראשון בתחרות בשדרות. זה מרגש מחדש מידי שנה לראות את ההשתתפות הפורה של התושבים בתחרות ואת הרצון שלהם לייפות את הבניין והעיר. תודה לכל השותפים".