חגיגת קיץ בשדרות

חגיגת קיץ בשדרות

חוזרים לחגוג ובגדול: אירועי קיץ לכל המשפחה ולכלל הגילאים צפויים השנה בשדרות. מאטרקציות מיוחדות, הפעלות וטיולים ועד סדנאות, תיאטרון בשכונות, ספורט בפארק, ניידת חופש, מתחמי עסקים, הופעות וכמובן פסטיבל הבירה, בו יופיעו רותם כהן ובניה ברבי ופסטיבל לייב שיארח את עדן חסון.

עונת הקיץ החלה רשמית ויחד איתה גם כל אירועי הקיץ בשדרות. כמו בכל שנה, ראש העיר, אלון דוידי, מגייס כספים על מנת שחופשת הקיץ בשדרות תהיה מלאה באירועים מושקעים ואטרקציות לנוער, לצעירים, משפחות וילדים.

את כלל האירועים והפעילויות מובילים מתנ"ס שדרות בהנהלתה של המנכ"לית לימור כהן, עם אגף אירועים וספורט, בהנהלתו של אופיר אסולין ובשיתוף עם כלל אגפי ומחלקות העירייה ושלוחותיה. כמו כן, הושקעה מחשבה רבה ותכנון רב של שלל האירועים שמתרחשים מדי שבוע בשכונות ובפארקים העירוניים. בכל יום ראשון בשעה 18:00, יתקיימו הצגות תיאטרון לילדים בשכונות השונות. ביום שני יתקיימו אירועי 'שני בפארק' בפארק עזריאלי, כאשר ביום שני האחרון התקיים פסטיבל פתיחת הקיץ בסימן פעילויות מים. למעלה מ-1,500 איש הגיעו לשמוח וליהנות מאחר הצהריים שמח ורטוב בפארק. בהמשך יהיו גם פסטיבל מוזיקה, קרקס, פסטיבל מהאגדות ופסטיבל גיבורי העיר.

בימי שלישי בשעות 17:30-19:00, תגיע 'ניידת החופש' – ניידת קסומה ומעוצבת עם הפעלות לכל המשפחה שתעבור בין הפארקים בשכונות. בימים רביעי וחמישי יתקיים הפנינג במתחמי העסקים – 'כיכר העיר' ו'בן יהודה מרקט' עם ים הפתעות. כמו כן, בכל יום רביעי בפארק עזריאלי יתקיים 'ספורט בפארק' – אימוני כושר יחד עם המאמן ישראל בלולו- מיועד לגברים ולנשים. בימי שישי מתנ"ס שדרות, תיירות שדרות ותוכנית חוסן של החברה למתנ"סים מזמינים את התושבים לגלות את שדרות מחדש וזאת דרך מקומות קסומים. יתקיימו סיורים קולינריים, סיור בעקבות המוזיקה עם חיים אוליאל ועוד. מלבד הפעילויות השבועיות הקבועות, יתקיימו אירועים מיוחדים. יתקיים ערב בשר-בירה שמיועד במיוחד לגברים, יריד מעשים טובים לזכרו של עידו אביגל ז"ל, חגיגה של ספרות בספרייה העירונית, טיולים לירושלים, אטרקציות לנוער, פעילויות לגמלאים, פסטיבל הבירה שיימשך יומיים בחודש יולי ופסטיבל לייב המסורתי שיסגור את אירועי הקיץ בסוף חודש אוגוסט.

חשוב לציין, כי ישנם גם ימי כיף לכל המשפחה לפארקי שעשועים ומים ברחבי הארץ. ניתן לנסוע כמשפחה, בעלות של 20 ₪ בלבד לאדם כולל הסעה. המתנ"ס והעירייה הפיקו חוברת דיגיטלית ובה מפורטים כלל האירועים.

ראש העיר, אלון דוידי: "לאחר תכנון רב ועבודה קשה, ולאחר שנה מאתגרת ומורכבת, אני שמח שהצלחנו לייצר חודשיים של קיץ מהנים, מגוונים, עשירים בפעילויות ומתאימים לכל הגילאים ולכל המגזרים. אני מזמין את כולם להגיע ולשמוח יחד איתנו, ליהנות מקיץ בלתי נשכח ומשפחתי ומודה לכל מי שחשב, יזם וביצע".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה: "לאחר שנה של ריחוק חברתי, בה עולם התרבות נדם, צוות המתנ"ס יצר עבורכם עשרות הפעלות מטף ועד אזרחים וותיקים. לא תצטרכו לצאת מן העיר– הכול יחכה  לכם כאן, בזמינות וקרוב לבית. תודה למנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן ולכל צוות עובדי המתנ"ס, על העמל והמסירות הרבה שלכם למען קידום צרכי תושבות ותושבי העיר".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *