חוגים עד הבית עם מתנ"ס שדרות

חוגים עד הבית עם מתנ"ס שדרות

עיריית שדרות, באמצעות המתנ"ס העירוני, יוצאת לדרך שוב עם המיזם "חוגים עד הבית" באמצעות אפליקציית ה"זום". המטרה היא להמשיך עם פעילויות הפנאי, להעסיק את הילדים ולהעשיר את תחומי העניין שלהם בחוגים המגוונים, גם בתקופת הסגר.

כולנו נמצאים בתקופה לא פשוטה שנכפתה עלינו בשל התפשטות נגיף הקורונה והעלייה בשיעורי התחלואה, מה שהוביל להחלטת ממשלה בדבר סגר, שנכון לימים אלו סופו אינו ברור. הסגר כופה עלינו להיות רוב הזמן בבית, הילדים לא במסגרות החינוך ונדרשים ללמוד מרחוק בחלק מסוים מהיום.

השגרה בבית יכולה לפעמים להיות משעממת, ובמיוחד בשביל כך המתנ"ס העירוני, בשיתוף עיריית שדרות, החליטו לתגבר את המיזם "חוגים עד הבית", איתו יצאו בחודשים האחרונים.

לפיכך, הילדים יוכלו ליהנות בשעות אחר הצהריים מבלי לצאת מהבית ולהשתתף בחוגים השונים. מצד אחד, גם ההורים יוכלו להתפנות לעוד עיסוקים, ומצד שני הילדים ילמדו דברים חדשים וייפגשו וירטואלית עם ילדים נוספים.

החוגים יתקיימו החל מהתאריך מה-12 באוקטובר, למשך ארבעה שבועות, בכל חוג יהיו ארבעה מפגשים. העלות עבור שיעור ניסיון היא 10 ₪. בנוסף, יהיה ניתן לרכוש מראש סדרה של ארבעה מפגשים בעלות של 30 ₪ בלבד לילד. חשוב לציין שאין אפשרות לבטל סדרה וההרשמה היא מראש באתר המתנ"ס. ישנם עשרה חוגים שונים שמיועדים לילדים בטווחי גילאים בין 6-12 (כיתות א' עד ו'). בין החוגים ניתן למנות חוג קומיקס ועיצוב, זומבה, קונדיטור צעיר, עיצוב קרמי לילדים, שעת יצירה, לחימה משולבת MMA, אנימציה ועוד.

מי שמעוניין בפרטים נוספים מוזמן להיכנס לאתר המתנ"ס ולהתעדכן.

גם למבוגרים דאגו במתנ"ס שלא ישתעממו והם ייהנו מחוג זומבה שיתקיים בימים שלישי וחמישי בין השעות 20:00-21:00.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני רוצה להודות לצוות המתנ"ס המסור שתמיד חושב על הילדים בשדרות ויוצר עבורם פעילויות מהנות ומלמדות. אומנם אנחנו נמצאים בתקופה קשה של סגר בבית, אך אני בטוח כי יחד ובזכות כל הפעילויות שאנו דואגים להכין עבורכם, אנו נצליח להנות גם בזמנים אלו. השקענו רבות במחשבה כיצד יהיה אפשר ללמד ולהעסיק את הילדים שלנו שנמצאים כעת בבית, אז אני מזמין את כולכם להירשם לחוגים דרך אתר המתנ"ס".

 מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "במיוחד בימים אלו, שאינינו יכולים לצאת מהבית והילדים נאלצים להישאר גם הם ולא להיפגש עם חברים, יצרנו עבורכם פעילויות של חוגים שיגיעו אליכם עד הבית דרך ה"זום". כך ילדי העיר יוכלו גם ללמוד, להיחשף לתרבות פנאי אחרת והכי חשוב הם יוכלו להנות עם ילדים נוספים בגילם. אני מודה לכל מי שעמל ולקח חלק ביצירה ובהנגשת הפעילויות".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *