חופש גדול – מחיר קטן בשורה להורים בשדרות – קייטנה עד 16:00 ב-350 ₪ בלבד

חופש גדול – מחיר קטן

בשורה להורים בשדרות – קייטנה עד 16:00 ב-350 ₪ בלבד

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הנחה את אגף החינוך והמתנ"ס לקיים השנה את קייטנות הקיץ בשני מחזורים ובמחירים מסובסדים, כך שהילדים יוכלו להיות בקייטנה מה-3 ביולי ועד ה-4 באוגוסט – כיף לילדים, פתרון להורים. דוידי: "הצלחנו לייצר קייטנות איכותיות ומהנות לילדי העיר ובמחיר הזול ביותר באיזור לטובת ילדי שדרות היקרים".

עיריית שדרות, באמצעות המתנ"ס, תפעיל את קייטנות הקיץ לילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג' במסגרת 'גני הילדים ובית הספר של החופש הגדול' בשני מחזורים. הראשון יחל מ-3 ביולי ועד 21 ביולי והמחזור השני מ-24 ביולי ועד 4 באוגוסט. הקייטנות איכותיות ומוזלות ובהן פעילויות העשרה, סדנאות, למידה חווייתית, הצגות ועוד.

בעוד שהחופש הגדול הוא שמחה לתלמידים, הוא כאב ראש לא קטן עבור ההורים אשר צריכים למצוא לילדיהם תעסוקה, בעיקר לצעירים שבהם, הלומדים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים וזקוקים להשגחה. בנוסף לכך, ההורים נאלצים להתמודד עם הנטל הכלכלי של מימון תעסוקה זאת. הפתרון האולטימטיבי הוא כמובן קייטנת הקיץ.

קייטנות הקיץ במסגרת 'בית הספר של החופש הגדול' יפעלו מתחילת חודש יולי ובמשך שלושה שבועות (ללא ימי שישי). במחזור הראשון, שעות הבוקר, מ-8:00 בבתי-הספר ומ-7:30 בגנים יהיו ללא עלות. בהנחיית ראש העיר, דאגה העירייה לסבסד את שעות הצהרון עד השעה 16:00 לתשלום של 350 ₪ בלבד לכל ילד/ה (במקום 450 ₪). לכל ילד נוסף במשפחה העלות תהיה 250 ש"ח.

ראש העיר, אלון דוידי, נענה לפניית ההורים שביקשו לקיים מחזור שני של הקייטנות, גם לתוך חודש אוגוסט. מחיר הקייטנה לכל ילד/ה הינו 400 ₪ בלבד מהשעה 7:30 בגנים ו8:00 בבתי הספר ועד 13:00. מי שיהיה מעוניין בצהרון עד 16:00 ישלם תוספת של 400 ₪ (במקום 450 ₪) בסבסוד העירייה.

משפחות המוכרות ע"י האגף לשירותים חברתיים (רווחה) מוזמנות לפנות למזכירות האגף. ההרשמה הינה עד 19 ביוני ולאחר מכן תינתן אפשרות להרשמה על בסיס מקום פנוי וזאת לא יאוחר מיום 23 ביוני, במזכירות המתנ"ס או באתר האינטרנט של המתנ"ס.

השותפים להפעלת הקייטנות הם עיריית שדרות, מתנ"ס שדרות, משרד החינוך-מינהל חברה ונוער והחברה למתנ"סים.

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "גם השנה הורחבו הקייטנות בשלושה שבועות נוספים וסובסדה עלותן. מגיע לילדי שדרות את הטוב ביותר. יש לנו צוות מסור ומקצועי, גם באגף החינוך בעירייה וגם במתנ"ס שעושה את המיטב והמירב כדי שילדינו יקבלו את החינוך הטוב ביותר בשנת הלימודים ובקיץ ייהנו מקייטנות איכותיות, מעשירות וכמובן מהנות וכיפיות. אני רוצה להודות לראש העיר שמאפשר לנו שנה אחר שנה לעשות את הקייטנות הטובות והזולות באזור. תודה לכל מי שעמל ועשה. שיהיה לכולנו קיץ נעים ובטוח".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "כמדי שנה, המתנ"ס העירוני יחד עם עיריית שדרות פועלים על מנת לפתוח את בתי הספר והגנים של החופש הגדול וזאת כדי לספק לילדים מסגרות מהנות גם בחופשת הקיץ. תודה לכולם על העבודה הקשה ועל המסירות הרבה. אנו נמשיך לפעול למען העשרת תלמידי שדרות גם בימי החופש הגדול".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *