"טל תרם רבות למען העיר"

"טל תרם רבות למען העיר"

לאחר 7 שנים בתפקיד מנכ"ל עיריית שדרות, יסיים בקרוב טל טורן את תפקידו לטובת האתגר הבא שלו – מנכ"ל חברה ציבורית בתחום המים. העירייה קיימה השבוע ערב פרידה מרגש ומושקע לטורן במעמד ראש העיר, סגניו, מנהלי חברות הבת, מנהלי האגפים ובני משפחה. "הגעת לעירייה בתקופה מאתגרת והצלחנו בעבודה משותפת להרים את העירייה ואת העיר כלפי מעלה", אמר לו דוידי.

מנהלי האגפים בעיריית שדרות, מנהלי החברה הכלכלית, המתנ"ס והקרן לפיתוח, עובדי לשכת המנכ"ל ולשכת ראש העיר וכמובן ראש העיר, אלון דוידי, וסגניו, אלעד קלימי וחוה נחשונוב הגיעו השבוע לערב מרגש של פרידה ממנכ"ל העירייה בשבע השנים האחרונות, טל טורן. יחד עם טל, תושב קיבוץ ארז, הגיעו לאירוע אשתו וילדיו.

באירוע, אותו ארגנה מנהלת לשכתו של טורן, איבט מלכה, בירך את טל סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אני מודה לטל טורן על המחויבות שלו לעיר ולתושבים היקרים, לאורך כל הדרך. על המקצועיות שהתמיד בה. והכי חשוב, מה שאפיין את העבודה של טל כמנכ"ל, שהוא כיבד את הכפופים לו והעצים את מנהלי האגפים והמחלקות, האציל סמכויות, וראה תמיד רק את טובת התושבים לנגד עיניו. אין לי ספק שטל ימשיך להצליח בכל מקום שיבחר".

לאחר מכן, עלה ראש העיר, אלון דוידי, לברך את טל: "הכרתי את טל באופן אישי זמן קצר לפני הבחירות ב-2013 ועם היבחרי לתפקיד, החלטתי שהוא יהיה המנכ"ל של העירייה. עמדו בפנינו אתגרים רבים של תוכנית הבראה ומצבים ביטחוניים, פרויקטים רבים, התפתחות העיר ובכל הדברים שיתפנו פעולה בצורה הטובה ביותר. אני מודה לטל על עשייתו הרבה למען העיר שבה גדל, למען התושבים ולמען העירייה ומאחל לו הצלחה רבה באתגר הבא שהוא פונה אליו".

דוידי העניק לטורן מגן מיוחד עם תמונה של העיר והמלל: "לטל היקר, תודה על שותפות אמיצה, על החברות ועל ההליכה יחד במשך שנים רבות בהן ניהלת את עיריית שדרות בתקופות מאתגרות. מאחלים המון הצלחה בהמשך הדרך. אלון דוידי, ראש העיר ועובדי העירייה".

עוד בירכו את טורן מנהלת מרכז חוסן, הילה גונן-ברזילי, ומנהלת לשכתו, איבט מלכה, שבירכה בשמה ובשם טובה מלכה, רכזת הוועדות. הן העניקו לו במתנה אלבום דיגיטלי עם ברכות מרגשות ממנהלי האגפים ותמונות וכן עציץ. בנוסף בירכו בעל פה מספר מנהלי אגפים נוספים.

גם טל, רעייתו של טורן, עלתה לברך, הודתה לכולם שהגיעו לערב המיוחד, סיפרה על השעות הרבות שטל שהה בעבודה ולא היה בבית ובמיוחד בתקופות של ירי קסאמים.

טורן נשא דברים ואמר, בין היתר: "תפקיד המנכ"ל הוא תפקיד ניהולי מורכב, מגוון, מרתק וענק. כמה נושאים, כמה תחומים, קבלת עשרות החלטות משמעותיות ביום, תענוג ניהולי במלוא הדרו. מנכ"ל העירייה זה לעבוד עם שותפים אכפתיים ומסורים לעיר, וגם כשנתנו ביקורת והעירו, לרוב זה היה ממקום של אכפתיות אמיתית לעיר ולתושבים האחרים. אני מעריך זאת מאוד. ההישגים אותם כולנו מכירים לא היו קורים לולא אלון, אשר דחף, הוביל והשיג משאבים אשר תורגמו לעשייה ענפה. הישגים אלו לא היו מושגים בלעדיכם ובלעדי העובדים המסורים הכפופים לכם".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *