יוזמה בשדרות: חוגגים יום הולדת לקשישים

יוזמה בשדרות: חוגגים יום הולדת לקשישים

ביוזמת האגף לשירות התושב בעיריית שדרות, זכו כבר עשרות קשישים וקשישות תושבי העיר, שעובדי האגף יגיעו עד לביתם עם בלונים ושירי יום הולדת, לאור מגבלות הקורונה וכדי שלא יחגגו לבדם. ראש העיר, אלון דוידי: "מדובר ביוזמה מבורכת ואני שמח שיש לנו את הזכות לחגוג עם האנשים היקרים הללו".

האגף לשירות התושב בעיריית שדרות, בניהולם של הממונה על האגף, אורן נזרי, ומנהלת האגף, הילה אלימלך, יצאו בשבוע שעבר לדרך עם יוזמה חשובה ומבורכת – לשמח קשישים וקשישות תושבי העיר, שחוגגים יום הולדת ואין מי שיחגוג איתם בשל מגבלות הקורונה.

העירייה פרסמה בפייסבוק שכל תושב שמכיר קשיש או קשישה שחוגגים יום הולדת, יתקשר למוקד העירוני וצוות האגף, הכולל את המוקד, המשל"תים (מרכזי שירות לתושב) ואפילו את מנהלי האגף וראש העיר, אלון דוידי, מגיע לבית הקשיש וחוגג לו יום הולדת.

עד כה עשרות קשישים זכו לביקור המרגש, שכולל בלונים, מכתב ברכה ועציץ או זר פרחים וכמובן שירי יום הולדת שכולם שרים ביחד.

ראש העיר, אלון דוידי, הצטרף לחלק מהחגיגות ואמר: "כמה כיף לראות את אותם תושבים שמחים ומחייכים כשעובדי העירייה מגיעים לחגוג להם יום הולדת. זה לא חלק מהתפקיד המוגדר שלנו אבל זו יוזמה נוספת של עובדים, אחת מיני רבות בתקופה זו ואני מודה ומברך כל עובד ועובדת על כך. אני שמח שיש לנו את הזכות לחגוג עם האנשים היקרים הללו".

מחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי: "המחווה הזו והיוזמה של האגף פשוט עושה כיף וטוב לאנשים וזה מה שרצינו. בתקופה מאתגרת כזו, כשרבים מהם לבדם בבית,

ללא אפשרות לפגוש אנשים אחרים, כולל בני משפחה, כדי לא לסכן אותם, מגיעים העובדים והעובדות שלנו ומשמחים אותם. נמשיך לעשות זאת ועוד דברים נוספים אחרים למען התושבים היקרים שלנו. תודה לראש העיר על הגיבוי והדחיפה קדימה בכל התחומים". 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *