יו"ר הכנסת, יריב לוין, ביקר בשדרות

 יו"ר הכנסת, יריב לוין, ביקר בשדרות

 בשבוע מתוח מבחינה ביטחונית ולקראת פתיחת שנת הלימודים, הגיע יו"ר הכנסת, יריב לוין, לשדרות וביקר במרכז חוסן וב"מצפה שדרות"
(גבעת קובי). לוין: "החוסן של תושבי שדרות והנהגתה של העיר מעורר הערצה". דוידי: "יריב לוין, ידיד נאמן של העיר, מגיע כל השנים לביקורים, ורואה מקרוב את הפריחה והשגשוג של העיר שלנו ואת התושבים הנפלאים".

עם ההכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים, הגיע בשבוע שעבר לבקר בעיר אורח חשוב, יו"ר הכנסת, יריב לוין, שביקר בעיר כאורחו של ראש העירייה, אלון דוידי, וסייר ברחבי העיר, ראה את הפיתוח ותנופת הבניה בה נמצאת שדרות בשיאה.

הביקור החל בשכונת האחוזה, שם נמצא "מצפה שדרות" (גבעת קובי) המשמש במשך שנים כאתר תיירות. אח"מים מכל רחבי העולם מגיעים לגבעה בכדי לחוות את התצפית המדהימה על כל צפון הנגב, על רצועת עזה וכמובן על העיר שדרות.

לוין ראה מקרוב את התקדמות הבנייה במקום, בו עתיד להיפתח אתר התצפית וההנצחה לחללי "צוק איתן", מיצפור תיירותי. יש לציין שלוין בהיותו שר התיירות, סייע בתקצוב וקידום הפרויקט והפיכת הגבעה למרכז תיירות מוביל.

לאחר מכן, המשיכו לוין ודוידי לביקור במרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים שליד מרכז חוסן העירוני. שם קיבל יו"ר הכנסת סקירה על פעילות המקום שהינו חלק ממערך הטיפולים שמציע מרכז חוסן לתושבי שדרות בזמני חירום ובמצבי שגרה.

את הביקור סיים יו"ר הכנסת במרכז לטיפול החדש, שמוקם בימים אלה בסמוך למרכז הקיים ובנייתו נמצאת בשלב סיום. לוין התרשם מקצב העבודה המואץ ושיבח את ראש העיר דוידי על העשייה הברוכה לטובת תשובי שדרות. 

יו"ר הכנסת, יריב לוין, התייחס לביקור: "מביקורי בעיר שדרות, התרשמתי שחוסנם של תושבי שדרות והאזור כולו, מעורר הערצה. פיתוחה והתפתחותה של העיר, הוא לא פחות ממדהים והתנופה ניכרת לעין. מרכז ההפעלה בשדרות ומרכז החוסן בשדרות עושים לא פחות מעבודת קודש של ממש. כל הכבוד לעוסקים במלאכה. כנסת ישראל תעמוד לצדן של שתי הערים ככל שיידרש".

ראש עירית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו מאוד שמחים שיו"ר הכנסת הגיע לפה. יריב הוא ידיד נאמן של העיר, מגיע כל השנים לביקורים, מייעץ, מסייע. אני שמח שהוא חווה את החוויה של הפריחה והשגשוג של העיר שלנו. התושבים הנפלאים של העיר והאזור מבינים את המשמעות של לחיות קרוב לעזה אבל גם מבינים מצד שני שהם חפצי חיים וחפצי התפתחות וברוך השם יש השקעה גדולה בחינוך, בקהילה ובפארקים. אני מאחל ליו"ר הכנסת הצלחה ושימשיך בדרך הטובה שהוא מנחיל לכולנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *