כיופית למשפחה- רק בשדרות!

כיופית למשפחה- רק בשדרות!

האטרקציות הכי שוות בקיץ: עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני מסבסדות גם הקיץ 'כיופית' לכל המשפחה בעלות אטרקציה כולל הסעה ב-35 ₪ בלבד!  בין האתרים המוצעים: ימית 2000, סופרלנד, מימדיון, גן החיות התנ"כי, קיפצובה, נחשונית, פארק שעשועים ועוד.

החופש הגדול כבר כאן ומשפחות רבות מחפשות כיצד להעסיק את הילדים בימי הקיץ החמים. כזכור, ראש העיר, אלון דוידי, פעל השנה על מנת ליצור קיץ מטורף בעיר שדרות ובאמצעות המתנ"ס העירוני והעירייה נוצרו והופקו שלל אירועים, פעילויות וימי כיף לכלל הגילאים. הקיץ נפתח בענק בפסטיבל הבירה ובפסטיבל Summer UP'' עם מיטב האומנים בארץ. במקביל, כמדי שבוע ישנן פעילויות בפארקים השונים בעיר בשעות אחר הצהריים וקיימת גם כיופית לכל המשפחה! כלומר, כל האטרקציות הכי שוות לחופש הגדול במחירים מיוחדים רק לתושבי שדרות! סך-הכל צפויים לצאת לכיופיות כ-20,000 הורים וילדים. חשוב לציין, כי הסבסוד לכיופית הוא בכמעט חצי מיליון ₪ שנעשה על-ידי עיריית שדרות. המתנ"ס העירוני, בניהולה של לימור כהן, מוביל את פרויקט הכיופיות ודואג לכל מה שנדרש משלב ההרשמה ועד החזרה מהאטרקציה.

בין האטרקציות המוצעות ניתן למנות את המימדיון, נחשונית, פארק השעשועים מג'יק קאס, פארק המים שפיים, לונה פארק, סופרלנד, ימית 2000 ועוד. ימי הכיף למשפחה החלו השבוע והם יתקיימו לאורך כל החודש הקרוב עד אמצע אוגוסט.  מלבד ימי הכיף המסובסדים, ישנה גם הסעה שעימה יהיה ניתן להגיע לאטרקציות השונות יחד עם כל בני המשפחה והחברים. עלות אטרקציה היא כ-25 ₪ ועלות אטרקציה עם הסעה הינה 35 ₪! יש לציין, כי הרישום הינו מוגבל ל-2 אטרקציות למשפחה (כמספר הנפשות במשפחה). בנוסף, הרישום והכניסה לאטרקציה הם לתושבי שדרות בלבד בהצגת תעודת זהות והיציאה ללא הורה מלווה תותר מגיל 16 ומעלה. ניתן להירשם ולרכוש כרטיסים באמצעות אתר מתנ"ס שדרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *