כ-1,000 תושבי שדרות קיבלו את מלגת רה"ע

כ-1,000 תושבי שדרות קיבלו את מלגת רה"ע

קרן המלגות הגדולה ביותר בארץ: עיריית שדרות העניקה מלגות לכ-1,000 תושבי ותושבות העיר, הלומדים לימודי תעודה, מכינות, תארים, לימודי תורה וכן לימודי רפואה ודוקטורנטים. ראש העיר, אלון דוידי, שיזם את מלגת ראש העיר: "כסף לא יהווה מכשול בפיתוח הקריירה של צעירי העיר".  

ביום חמישי שעבר התקיים בשדרות טקס 'מלגת ראש העיר' לשנת תשפ"א. מאות סטודנטים וסטודנטיות, אברכים ותלמידי ותלמידות מקצועות שונים הגיעו אל אולם הספורט 'גיטיס' לקבלת המלגה בהתאם להנחיות 'התו הירוק'. כאמור, זהו אחד מן האירועים הראשונים שהתאפשר לעירייה לקיים לאחר השנה האחרונה שהעולם כולו התמודד עם התפשטות נגיף הקורונה. עמלו על האירוע אנשי מרכז הצעירים, שבראשו עומדת בימים אלו דניאל מרדכי-גרינברג והוא הגוף המבצע של קרן המלגות העירונית שמעניקה זו השנה השביעית את מלגת ראש העיר, אותה יזם ראש העיר, אלון דוידי.  

בנוסף, קרן זו מחלקת כמדי שנה מלגות בשווי של מעל 6 מיליון ₪ וזוהי הקרן הגדולה ביותר במדינה. הטקס הוקם והופק על-ידי מרכז הצעירים, אגף אירועים וספורט ויחידת הנוער בעיריית שדרות. 

בטקס החגיגי נכחו ממלא מקום וסגן ראש העיר, אלעד קלימי, סגניות ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה וחוה נחשונוב וחברי המועצה: אורן נזרי, אלונה רבינוביץ' אליהו, הרצל שאובי וויקטור אברמוב. במהלך הטקס הופיע העיתונאי והפרשן עמית סגל אשר שוחח על הבחירות שהתקיימו השבוע ועל שנת הקורונה. בהרצאתו הוא התייחס אל התקשורת בישראל, אל הפוליטיקה ואל מבצע החיסונים.

את הסטודנטים ייצגה עינת אברהמי, יועצת חינוכית במקיף כללי אמי"ת על-שם 'גוטוירט', בעלת שני תארים וכעת לומדת בתוכנית ההכשרה לטיפול התנהגותי קוגניטיבי. אברהמי סיפרה את סיפורה האישי והודתה לראש העיר, אלון דוידי, ולסגנו, אלעד קלימי על עשייתם בתחום החינוך במהלך כל השנה ובכלל. אברהמי אף העניקה זר פרחים לקלימי, שהתרגש מהמעמד.

ראש העיר, אלון דוידי, לא יכל להגיע לאירוע, אך צילם ברכה מראש לסטודנטים: "בשדרות, הכסף לא יהווה מכשול עבור הצעירים שרוצים ללמוד, להתפתח ולרכוש השכלה", אמר להם, "אנחנו נעשה הכול על מנת להמשיך ולהיות הקרן הגדולה ביותר בישראל, הקרן שתומכת בתושביה ומעניקה להם מלגות רק כדי שיוכלו לצאת וללמוד. תודה רבה לכל הצוות של וועדת המלגות ממרכז הצעירים על העשייה הברוכה. מי ייתן ותושבי שדרות ימשיכו להוביל בכל תפקידי המפתח בתחום התעסוקה".

מ"מ וסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "עיריית שדרות שמה את נושא ההשכלה והתעסוקה של הצעירים במרכז העשייה העירונית- סטודנטים וסטודנטיות שלומדים וחולמים בגדול ואני בטוח שיצליחו בענק. אנחנו תמיד כאן כדי לתת להם את הכלים להצלחה. תודה גדולה לראש העיר אלון דוידי על גיוס המשאבים וההשקעה הגדולה לאורך כל הדרך, ותודה לצוות מרכז צעירים המדהים על הובלת התוכניות לקידום והעצמת צעירי שדרות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *