כ- 300 פעילים בכנס ועדי בתים בשדרות

כ- 300 פעילים בכנס ועדי בתים בשדרות

התנדבות קהילתית: במסגרת סיכום שנת פעילות של הפרויקטים השונים בשכונות, עיריית שדרות, האגודה לתרבות הדיור- סניף שדרות יחד עם פעילי שכונות ומתנדבים בקהילה, ציינו בשבוע שעבר את פועלם ותרומתם למען קהילת תושבי העיר. הכנס כלל מופע מוזיקלי, שי לכל פעיל, הרצאה בנושא יזמות חברתית ועוד. 

רגע לפני חגיגות ראש השנה ותחילתה של שנה עברית חדשה, התקיים כנס מיוחד במתנ"ס העירוני, כנס של ועדי בתים, פעילי שכונות ומתנדבים בקהילה. הכנס שבו השתתפו כ- 300 פעילים התקיים במעמד ראש העיר, אלון דוידי, מנכ"ל אגודת תרבות הדיור, ראובן צדוק, מנהל המחוז של תרבות הדיור, יחזקאל יגנה, מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי וחברי מועצת העיר. חשוב לציין, כי את הכנס הובילו המתנ"ס העירוני, פרויקט "מרגישים בבית" של העירייה והמתנ"ס, האגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות, לשכת ראש העיר, המשל"תים העירוניים בשיתוף האגודה לתרבות הדיור- סניף שדרות, קבוצות 'יוצרות שכונה' והיחידה הקהילתית. כמו כן, מטרת הכנס הייתה לסכם את שנת הפעילות הנוכחית של פעילי השכונות והמתנדבים בקהילה, להציג את המתוכנן בשנה הצפויה ולחשוף את הפעילים החדשים במתחמי המגורים בעיר.

ראש העיר, אלון דוידי ומנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק, עלו ונאמו בפני המשתתפים. כמו כן, מוטי בר גיל ולהקתו הופיעו עם קטע מוזיקלי ואף הוצגה מצגת ובה סיכום שנה של כל פעילויות ההתנדבות בשכונות לאורך השנה. בנוסף, התקיימה גם הרצאה של גפן מאיר, יו"ר עמותת "סבבתא", אודות נושא היזמות החברתית וההתנדבות בקהילה. זאת ועוד, חולק גם שי עבור כל פעיל והתקיימה הרמת כוסית לכבוד ראש השנה.  

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות אנחנו משפחה אחת גדולה! המעורבות הקהילתית והערבות ההדדית הן חלק בלתי נפרד מהתושבים שלנו. קיום כנס לוועדי הבתים ולפעילי השכונות הוא ההזדמנות שלנו להודות לתושבים המדהימים שיחד איתנו דואגים לקהילת העיר. תודה רבה ליו"ר האגודה לתרבות הדיור- סניף שדרות, יוסי אוחיון, לרכזת פרויקט 'מרגישים בבית', שרה סלמון ולכל השותפים והמתנדבים על העבודה הקשה למען התושבים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *