"לא עוזב את שדרות"- כ-6,000 איש בהופעתו של שלמה ארצי בשדרות

"לא עוזב את שדרות"-

כ-6,000 איש בהופעתו של שלמה ארצי בשדרות

עושים היסטוריה: לראשונה, בערב מטורף, הזמר שלמה ארצי ולהקתו הופיעו בפני אלפי תושבי שדרות והדרום. במשך שעתיים הקהל לא הפסיק לשיר ולרקוד לצלילי להיטיו של ארצי.

ביום חמישי שעבר, לאחר ציפייה רבה, התקיימה בשדרות הופעתו של הזמר המצליח והמוביל בישראל, שלמה ארצי. מדובר על אחד מהיוצרים המשובחים ביותר במוזיקה הישראלית וזאת לאחר קריירה מפוארת של חמישה עשורים.

על המופע היו אמונים עיריית שדרות, החברה העירונית לספורט שדרות, בניהולו של אופיר אסולין, מרכז הצעירים, בניהולה של דניאל גרינברג-מרדכי ובשיתוף 'אשמורת'- מועדון ההטבות של הסתדרות המורים, אשר מזכ"לית הארגון, יפה בן-דוד, הגיעה למופע ובירכה את הצוותים החינוכיים.

כאמור, ההופעה התקיימה באצטדיון טוטו העירוני ובהתאם לכך הוקמה באצטדיון במה ענקית, הוצבו כיסאות ממוספרים לפי גושים, נוספו מסכים ועמודי תאורה. זאת ועוד, במקום גם היו דוכנים של שתייה קלה, בירות ונשנושים.

המופע החל בשעה 21:30 עם השיר "שינויי מזג האוויר", אותו כתב והלחין ארצי בשנת 1979. במשך שעתיים ורבע ארצי שר, ניגן, סיפר סיפורים, שוחח עם הקהל וכל זאת כשלצידו הלהקה המופלאה ובראשה המתופף המיתולוגי מאיר ישראל ואמן הגיטרות, אבי סינגולדה.

לאורך המופע, ארצי שר את מיטב להיטיו, ביניהם, "תתארו לכם", "היא לא יודעת מה עובר עלי", "לנגב לך את הדמעות" ורבים אחרים. בנוסף, לאורך המופע הוא התבדח עם להקתו, העלה את הנכד שלו מיכאל לנגן את "האהבה הישנה" ושוחח עם הקהל.

ארצי סיפר כמה הוא נרגש להופיע לראשונה בשדרות וכמה הוא שמח שהתאפשר לו סוף סוף להגיע ולשיר בפני ההמון.

את המופע הוא חתם עם השיר "לא עוזב את העיר", אותו הקדיש לתושבים ובין מילות השיר הוא שר "לא עוזב את שדרות, עבור אף אחד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *